Píseň o nás dvou

Píseň o nás dvou https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486612/bmid_pisen-o-nas-dvou-T7u-486612.jpg 4 3 2

Hlavní hrdinka Zoe tak trochu připomíná Bridget Jonesovou v kulisách krásné pláže Bondi v Sydney. Zoe je harfenistkou, ovšem její posluchači postupně ubývají. V rámci paliativní péče totiž hraje umírajícím pacientům a poslouchá jejích životní příběhy. Na rozdíl od ostatních členů své rodiny má aspoň fungující vztah! Ačkoliv... její partner je "tak trochu" ženatý. Možná je načase přeladit… Stará písnička se už jaksi obehrála. Najde Zoe odvahu píseň svého života přepsat?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Sofa Books

The Song of Us , 2017

Szilvia1
30.12.2022 5 z 5

Knížka je krásná,je to příběh holky která si musí svuj život přehodnotit a pak si žít svuj jak si vždy přála a ještě i muže být na blízku svým přátelum i rodině.Je to pěkná knížka.

MisaK81
16.07.2022 4 z 5

Kniha se čte velmi dobře. Hlavní hrdinka má docela originální povolání, díky němuž můžeme zprostředkovaně, pomocí dopisů, prožít i romantickou nenaplněnou lásku dvou lidí na sklonku života. Také ostatní postavy v příběhu dostávají dostatek prostoru. Přečteno za dva večery. Jako oddechovku mohu doporučit.

J.D. Barrett
australská
2020  66%Recepty pro druhou šanci
2022  73%Píseň o nás dvou

Kniha Píseň o nás dvou je v