Malström

Autor bestsellerů, Kai Meyer, napsal strhující fantastickou trilogii, v níž spojuje dobrodružný svět karibských pirátů a svět magie. Ve třetím dílu se Jolly spolu s Munkem vydává na osamělou cestu na mořské dno, přímo k srdci obřího víru. Je to jediná možnost, jak zachránit nejen plovoucí město Aelenium, jehož obyvatelé do této m... celý text

Ve třetím dílu se Jolly spolu s Munkem vydává na osamělou cestu na mořské dno, přímo k srdci obřího víru. Je to jediná možnost, jak zachránit nejen plovoucí město Aelenium, jehož obyvatelé do této mise vkládají veškeré naděje, ale vlastně i celý svět. Může se však Jolly opravdu spolehnout na svého starého přítele, který se v poslední době tolik změnil? Nepřipraví Munka nakonec magie o rozum? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1352/pirati-z-karibiku-malstrom-dil-trilogie-1352.jpg 3.940

Piráti z Karibiku (3.)

Der Wasserweber (2004)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Nava

1v8na
07.08.2014

třetí byl ze všech nejnapínavější a nejlepší

alimrix
14.10.2013

nemohla jsem od této knížky odlepit oči, bála jsem se o Jolly

puplik
12.09.2013

Pěkná kniha :) čte se sama

dennie3
24.01.2013

Panejo. Musím spisovatele vážně obdivovat, protože tahle trilogie.. na tu asi nezapomenu.
Všechny postavy byly skvěle vykreslené, chovaly se přesně tak, jak to jejich charakter požadoval a přesto se tu objevovaly náhlé momenty překvapení, hlavně tedy u Munka.
Scény jsou napsané s perfektním prožitkem z děje, připadá vám, jako byste tam byli taky. V určitých chvílích, kdy jsem si přála, aby se to vygradovalo ještě víc nebo aby se něco stalo, jsem své přání o pár řádků dál skutečně našla. Emoce byly přesně tam, kde se měly nacházet, nikde žádná nescházela, dostatek všeho. Jsem naprosto spokojená.
V pár chvílích mi tekly slzy, někdy smutkem, někdy štěstím, a na konci mě mrazilo jako dlouho předtím. To je pro mě další důkaz toho, o jaké mistrovské dílo se Kai zasloužil.
Knize dávám všechny hvězdičky, které jsou tu možné. Sama pro sebe jich však dávám mnohem víc.

Dandulka
11.03.2012

Závěrečný díl trilogie- napětí až do konce. Super