Pilatesova metoda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pilatesova metoda je jedním z nejúčinnějších fitness programů, které se v minulém století objevily. Svědčí o tom i to, že ač vznikla před téměř devadesáti léty, cvičí se dodnes a je stále populárnější, neboť svými výsledky předčí mnohé jiné fitness programy. Obrovská popularita Pilatesovy metodyse může srovnávat s šílenstvím, které provázelo lekce aerobiku v sedmdesátých letech. Snad v každém větším městě je možné Pilatesovu metodu cvičit buď přímo v Pilates studiích, nebo ve wellness či fitness centrech. Jsou to vůbec nejdražší cvičební lekce, které se v současné době konají. O tomto cvičení vyšly stovky knih a videokazet. Pilatese propagují a cvičí podle něj populární osobnosti, zpěváci, známé filmové a televizní hvězdy. Může se jí věnovat každý a je to příjemné cvičení na celý život. Od běžných způsobů kondičních cvičení se liší v tom, že vyžaduje soustředění na to, co děláte. Tato intenzivní koncentrace na činnost znamená zapojení nejen fyzických, ale i psychických sil, mluví se také o spojení těla a mysli. Je to specifický způsob pohybu, který vám umožní změnit nejen tělesný vzhled, ale také psychický stav, zklidnit mysl. Pilatesova metoda je cvičební program, který vám pomůže k tomu, aby vaše nohy vypadaly štíhlé a dlouhé, zbaví vás tukových polštářků, zpevní "choulostivé partie střední části těla, zlepší držení těla. Určitě budete vypadat vyšší, štíhlejší, získáte víc energie i sebevědomí. A to všechno bez trápení v posilovně....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117785/pilatesova-metoda-117785.jpg 3.52
Žánr
Literatura naučná, Sport
Vydáno, Olympia
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Pilatesova metoda

Greenfingers
04.03.2020

Joseph Pilates vynalezl sérii cvičení a několik zařízení (cvičebních strojů) určených k rehabilitaci. Ještě před několika lety jsem se Pilatesově metodě aktivně věnoval a dokonce jsem ve fitku lekce Pilates vedl.
Cvičení je nenáročné, mohou ho provozovat i starší osoby. Rozhodně doporučuji, stejně jako knížku (i když pro začátečníky bych radil absolvovat několik lekcí ve fitku a pak případně cvičit doma).

Doporučujeme

Jez a běhej
Jez a běhej