Dokonalý manžel

Dokonalý manžel https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21838/bmid_dokonaly-manzel-hfW-21838.png 4 136 39

Thriller o dramatických příhodách mladé ženy, pronásledované manželem - sériovým vrahem. Hrdinka příběhu Tess se provdala za muže svých snů, ze kterého se vyklubal vrah deseti žen. Jelikož sama přispěla k jeho dopadení, zabiják jí přísahal pomstu a když uprchl z vězení, nastal pro Tess a její dcerku život v neustálém strachu. Pod vedením bývalého mariňáka a žoldáka Dillona, pitím zahánějícího rodinnou tragédii, se Tess učí sebeobraně, aby mohla čelit smrtelnému nebezpečí. Po vrahovi pátrá policie několika států a nakonec dojde i k osudnému setkání obou manželů. Klasický thriller s psychologickými prvky, napínavý, nenáročný.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Columbus (ČR)

The Perfect Husband , 1998

motolka
11.01.2017 5 z 5

Perfektní detektivka, u které jsem chvílemi ani nedýchala. Spousta nepředvídatelných situací. Knížky Lisy Gardner nemají chybu. Žádná zbytečná vomáčka. Stále jen napětí.

klokan.1905
09.01.2017 5 z 5

Dokonalý manžel...
Už knížka Neboj se od této autorky, kterou jsem nedávno přečetl, byla podle mě DOKONALÁ... Knížka DOKONALÝ manžel mi jenom dokázala, že Lisa Gardner je vynikající autorka thrillerů - její knihy jsou prostě DOKONALÉ... Autorka tímto putuje mezi mé oblíbené autory...
K samotné knize... Mladičká Tess se provdá - bohužel za manžela si vezme sériového vraha (během manželství se jim narodí i dcerka)... Tess přispěje k jeho odhalení, její manžel však uniká z vězení... A zde celý příběh začíná... Určitě si knížku přečtěte, je zkrátka DOKONALÁ....

fis.rena
26.03.2016 3 z 5

Na mě pomalejší rozjezd,ale konec byl fajn. Ta omáčka na začátku by mohla být zahuštěná,aby to mělo větší grády.

Šánka
20.12.2015 5 z 5

Lisa G. to prostě umí rozjet ! Jeden z jejích starších thrillerů nepostrádá notnou dávku napětí, hlavně od druhé poloviny, kde příběh nabírá grády s docela drsnými popisy brutality vraždícího psychopata. V knize ale nechybí i dávka romantiky, osobního života hrdinů a psychologie postav. Výborná kniha, kterou jsem si užila.

Kamienkova33
26.10.2015 3 z 5

pravdupovediac - posledných 50 strán, ktoré mali byť najnapínavejšie, som ledva dočítala, musela som sa premáhať a preskakovala som odseky. Od knihy som čakala viac :(

evafort
02.10.2015 3 z 5

Napínavé, i když někdy trochu přehnané, předvídatelný konec.

maličkán
17.08.2015 5 z 5

Perfektní čtení, napínavé od začátku až do konce, autorka opět nezklamala.

cleopatra11
08.02.2015 5 z 5

Naprosto perfektní kniha..!! Velmi dobře čtivá, plná napětí, dramatický děj, vtáhla mě do děje..Za mě 5 hvězdiček..

kety76
15.01.2015 5 z 5

Kniha se výborně četla, měla spád, napětí. Trochu zvláštní mi přišlo zakončení knihy, myslím si, že by takto policie nepostupovala, ale je to hold kniha, takže tam se může stát cokoliv. Vřele doporučuji !!

Nuny
07.11.2014 5 z 5

Napínavé, čtivé, trochu romantiky a sentimentu..trochu napětí a nekalostí..trochu strachu a životních příběhů. Vynikající.

mechulka
25.03.2014 5 z 5

Opět skvělé, napínavé od začátku do konce.

isobel2000
13.07.2013 5 z 5

Napínavé od začátku do konce.

kneslova
14.06.2013 5 z 5

Další kniha od L.Gardnerové za 5 hvězdiček, skvělá od začátku až do konce.
Tak si představuji dobrou detektivku.

AdaVinculin
07.06.2013 5 z 5

Knížka se mi moc líbila! Až jsem se divila, jak mě vtáhla do děje! Určitě by mohla být více propracovaná, ale i tak se vše podstatné dozvíte. Takže za mě, určitě super!!:-)

Aliii
11.09.2012 5 z 5

Kniha, ze které mě mrazilo (a ne jednou), velmi čtivá.

Sponka
30.11.-0001 3 z 5

missa85: mezi slovy nadchnout a docela mě to chytlo, je přeci jen rozdíl...:) malý, ale je. kniha je pěkná, a mě k ní sedí tři hvězdičky. howgh

missa85
30.11.-0001 5 z 5

Sponka: tak by mne tedy zajímalo, když tě tato kniha tak nadchla, proč dostala pouze tři hvězdičky... :-)

Sponka
30.11.-0001 3 z 5

Zprvu mě odrazoval název, pak jsem se začetla a docela mě to chytlo. Díky téhle knize jsem si přečetla i jiné kousky ze spisovatelčina pera, ty už ale podle mě tak dobré nejsou.

missa85
30.11.-0001 5 z 5

První polovina knihy byla podle mne mírně zmatená - prolínání se přítomnosti s minulostí, ale když se tím člověk prokousal, tak ho čekal báječně napínavý příběh ;-) Musím ale varovat, místama se mi z popisu brutálních vražd a týrání dělalo špatně :-) ... ale to k tomu občas patří a dávám pět hvězdiček :-)

sérioví vrazi manželé

Lisa Gardner