PH zázrak - Zhubněte odkyselením

PH zázrak - Zhubněte odkyselením https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54058/mid_ph-zazrak-zhubnete-odkyselenim-bB7-54058.jpg 3 4 2

Jak dosáhnout vyváženého vnitřního prostředí a ideální tělesné hmotnosti. Nejdřív budeme trochu počítat. Kolik nadbytečných kilogramů musíte shodit, abyste dosáhli své ideální, zdravé váhy? Ať je to kolik chce, znásobte to číslo čtyřmi. Dostanete maximální počet dní, které vám stačí k dosažení cíle! Hubnutí se vzdor všeobecnému povědomí netýká gramů tuku, cukrů či počtu kalorií. Souvisí pouze s kyselinami. Abychom získali ideální tělesnou hmotnost, musíme zkrátka udržet křehkou rovnováhu pH v krvi. V této průkopnické knize nabízejí renomovaný mikrobiolog a nutricionista doktor Robert Young a jeho žena, šéfkuchařka Shelley Redfordová Youngová, jednoduchý sedmistupňový program životního stylu, jehož cílem je vyvážit vnitřní prostředí organismu a pomoci vám zeštíhlet na ideální tělesnou hmotnost. Zjistíte - že při hubnutí může pomoci pití vody - že následkem pohybu můžete i tloustnout pokud se pohybujete nesprávně - jaké potraviny organismus alkalizují a jaké okyselují - přínos mikroskopické analýzy krve a mnoho dalšího!... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Noxi

The pH Miracle for Weight Loss

Vosahlice
11.06.2013 4 z 5

Myslím, že to není jen dobrá metoda na hubnutí, myslím, že je to celkově dobré jako očista těla. Nevím, jestli bych to dokázala dodržovat tak striktně, jak pak Young píše, na to bych asi prostě neměla, ale tak trošku určitě! Myslím, že v dnešní nezravé době je to celkem spása a každý by si měl občas dát nějakou tu odkyselovací a detoxikační kúru. Člověk se pak cítí úžasně.

Morsie
06.06.2013 4 z 5

Musím uznat, že jsem si ze začátku myslela, že to jsou nesmysly. Přesto mi ta kniha nedala a četla jsem dál a jsem ráda. Já snad ani hubnout nepotřebuju, myslím, že se i dobře stravuju- Tedy zdálo by se, že mi byla kniha k ničemu. Omyl, byla mi hodně užitečná. Díky téhle knize jsem se utvrdila, že tím že jsem vegetarián, jsem udělala robře. A co víc, když jsem se jím stala, začala jsem pociťovat, že je mi fyzicky lépe - teď už vím proč. No zkrátka PH je hodně důležitá věc a tahle studie to potvrzuje.

hubnutí očistná kúra odkyselení

Robert O. Young