Musíš mě zabít

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Milionář Gregor zemře při havárii svého porsche na lesní cestě. Vzápětí dorazí na místo nehody jeho mladá žena Mimi v autě řízeném Davidem Braunem, zaměstnaným u Gregorových jako správce jejich vozů. Velmi brzo se tam objeví také poručík Petr Bort. Co tak rychle přivedlo kriminalistu k pouhé dopravní nehodě? Proč Mimi spěchala za manželem na chatu, kde měl nerušeně pracovat se svým společníkem JUDr. Hodrem? Mluví advokát pravdu o tom, co se tam toho večera událo? Na tyto otázky se nenabízí jednoduché odpovědi. Skutečnost se snaží zjistit jak poručík Bort, tak i David Braun, donucený k tomu okolnostmi. Vinou jeho samostatné aktivity totiž dojde k dalšímu úmrtí, které je, na rozdíl od stále zcela neobjasněné Gregorovy autohavárie, jasnou vraždou......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/3522/musis-me-zabit-3522.jpg 3.116
Série

Petr Bort 4.

Žánr
Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Musíš mě zabít

Přidat komentář
wena
08.01.2019

Kniha někdy zbytečně odbočuje a moc rozvádí příběh a tím ztrácí napětí.
Jinak konec je takový méně rafinovaný ale i tak jsem čekal košatější rozuzlení.

BoubelkaLulu
30.09.2018

Co se obalu týče, jde o nejpříšernější knižní řadu, jaká se na českém trhu za poslední roky objevila. Kombinace zelené, červené a černé v masivním bloku v horní části obálky musel vymýšlet někdo, kdo pravidelně bere hodně silné drogy. O bezpohlavní typografii a otřesné fotce dole snad ani nemluvit. Kdo ale čte takové knihy, hezké od ošklivého stejně nepozná, takže je vlastně všechno v pořádku.


keksik4
18.01.2017

Tyhle zelené detektivky mám moc ráda, občas jsou nadprůměrné, občas průměrné, ale tuhle jsem se doslova musela nutit dočíst. Příběh takový "rozvrkočený", nedotáhnutý, zápletka nic moc nápaditá a konec byl zklamání.

dagmar5477
13.01.2016

Konec mi trochu zklamal, jinak byla kniha pěkná.

Jihorka
23.02.2015

Příběh bych označila za průměrnou detektivku. Nebylo to vyloženě špatné - dobře se to četlo, ale zápletka mne moc neoslovila a rozuzlení mi přišlo poněkud přitažené za vlasy.

Doporučujeme

Zmizela v mlze
Zmizela v mlze
S vlčí hlavou v erbu
S vlčí hlavou v erbu
Muž s unavenýma očima
Muž s unavenýma očima
Dům číslo 6
Dům číslo 6