Kubko a rečové cvičenia

Kubko a rečové cvičenia https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457222/bmid_kubko-a-recove-cvicenia-jBZ-457222.jpg 5 19 3

Tretia časť Kubkových dobrodružstiev sa zameriava na rozširovanie slovnej zásoby dieťaťa, tvorbu čoraz zložitejších viet či používanie základných gramatických princípov (napríklad skloňovanie podstatných mien a časovanie slovies). Vďaka práci s knihou a príkladom z každodenného života si dieťa rozvíja a zdokonaľuje práve tieto jazykové schopnosti. Knižka je vhodná nielen pre menšie deti, ktoré sa ešte iba učia skladať dlhšie vety, ale aj pre staršie, ktoré môžu mať problém s osvojovaním si reči. Publikácia má jednoduchú formu, obsahuje krásne ilustrácie a prirodzeným spôsobom zdokonaľuje detskú reč.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Pro nejmenší
Vydáno: , Ikar (SK)

Pucio i ćwiczenia z mówienia , 2018

angloumene
předevčírem 5 z 5

Tak tady jsem snad ještě víc nadšená, než u Péťa říká první slova. Líbí se mi zpracování běžného dne - hlavními hrdiny jsou normální děti a jejich příbuzní v každodenních interakcích. Prostředí není nijak stylizované, venku je tma nebo zamračeno - prostě běžná zima, jak ji známe.
Z děje se mi líbí hlavně barevná auta (přesně jsem si říkala, jestli syna naučit barvy, tak jedině přes auta) a návštěva paní doktroky.
Syna (2 a čtvrt) kniha velmi baví, zvládá se mnou i odpovídat na 'kvízové' otázky.

eliska2106
22.08.2022 5 z 5

Boží knížka! V Čechách zatím nevyšla, takže jsme si ji koupili na dovolené v originále a čteme si v ní s dcerou skoro každý den. Je suprově zpracována, obsáhlá, krásně rozšiřuje slovní zásobu :-)

MaHa345
06.06.2021 5 z 5

Aktuálne si čítame s mojim 2ročným synom a nemožem si tieto knihy vynachváliť! Synovi sa páčia ilustrácie, rád sa k týmto knihám vracia, dokáže aj dlhšie udržať pozornosť a veselou formou sa učí pekne rozprávať. Na knihách sa mi osobne veľmi páči, že ilustrácie sú z prostredia, ktoré dieťa pozná, žiadne zvieratká, ktoré by hovorili ľudskou rečou alebo mali ľudské vlastnosti. Skvelá kniha!