Osudná výprava

Osudná výprava https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20301/bmid_osudna-vyprava-65c8d7b45b295.jpg 2 3 1

Plukovník Julian Tifflor prokázal své mimořádné schopnosti ještě jako kadet Kosmické akadamie v dobách budování Rhodanovy Třetí moci. Nejtěžší úkol jeho života však na něj teprve čeká. Má se pokusit navázat kontakt s inteligentí formou života na planetě Gonom 1. Inteligence, která zde žije, se natolik liší od ostatních obyvatel Galaxie, že Rhodanova družina dospěje k překvapujícímu závěru: tento lid nemůže pocházet z našeho vesmíru A co když do Galaxie záhadně doputovala i sama planeta Gonom 1? -- zdroj: legie.info --... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Ivo Železný

Die verhängnisvolle Expedition

Skallarix
24.08.2011 2 z 5

...A víte co je na románech Perryho Rhodana, které jsem měl možnost poznat, nejzajímavější a nejúsměvnější? Za celou knihu jeho jméno padne asi třikrát. Jinak on sám se v nich vůbec nevyskytuje - a nemluvím jen o této konkrétní knize.
Osudová výprava byla místy i zajímavá, tedy alespoň navodila vždy čtenáře do stavu očekávání a pak už jen... Zklamala. Děj samotný byl lehce monotónní.

Horst Gehrmann Ewers
německá, 1930 - 2013