Robotova dcera

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na Arkonu exploduje dům. A jako na potvoru ve chvíli,kdy do něj chce vstoupit policejní poručík Bagh´aron.Zane­dlouho vyletí do vzduchu i soukromá úložna,kde měl Bargh´aron schránku. Na čem poručík pracoval?A proč neinformoval nadřízené? Veškeré vyšetřování končí ve slepé uličce,a tak Arkonskému impériu nezbývá nic jiného,než požádat o pomoc Zemi. Na Arkon přicestují ,,bývalí prospektoři" Ron Landry, Larry Randall, Lofty Patterson a android Meech Hannigan a zapletou se do případu mnohem dřív než čekali…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27988/perry-rhodan-romanova-rada-robotova-dcera-27988.jpg 34
Série

Perry Rhodan - románová řada 5.

Žánr
Romány, Sci-fi
Vydáno, Ivo Železný
Orig. název

Die Tochter des Roboters

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Robotova dcera

Polinius
14.03.2017

Die Tochter des Roboters – První vydání v SRN v roce 1965. Celkem už minimálně pětkrát už u sousedů vyšlo v reedici.

Jedná se o kapesní brakový román, který obsahuje šablonovité postavy, které jednají přesně tak, jak jsou rozdané archetypální role. Máme zde dámu v nesnázích, mužného hrdinu kterému nejde jen o jedno, ale pomáhá, protože je kladný hrdina od srdce. Máme zde i jeho věrné kolegy a samozřejmě nějaké ty záporné postavy. Otázka, kdo je hlavní záporák a kdo je robotova dcera, jsou jediné dvě věci, které udržují čtenáře v napětí. Arcinepřítel se samozřejmě nakonec demaskuje a robotova dcera? Robotova dcera je jen termín ztracený v překladu. Přece jen není robot jako robot. A není dcera nakonec syn?

vadilo mi, že příběh nebyl nijak časově zařazen do vesmíru/světa románů Perry Rhodana. Současná produkce autorů píšící příběhy série P. Rhodan je prostě už dál a tento román není žádná osvědčená klasika a rodinné zlato.

Autor a jeho další knihy

Kurt Mahr
německá, 1934 - 1993

všech 79 knih autora

Kniha Robotova dcera je v

Přečtených7x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených1x
Knihotéce16x
Chystám se číst1x
Chci si koupit1x