Hodné holky

Hodné holky https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336647/bmid_perfekcionistky-hodne-holky-y7P-336647.jpg 4 114 31

Perfekcionistky série

< 2. díl

Pěti krásným nadaným studentkám posledního ročníku střední školy Beacon Heights High se život změnil doslova ze dne na den. To když jedné noci někdo zabil jejich spolužáka Nolana, kterého všechny upřímně nenáviděly. Arogantní floutek Nolan sice dívkám ošklivě ublížil, ale to přece neznamená, že ho jedna z nich musela zabít – nebo to snad udělaly všechny společně? Ve chvíli, kdy se holky užuž domnívaly, že našly skutečného pachatele, se celý případ zamotá ještě víc – a objeví se další mrtvola. A jiné záhadné události na sebe nenechají dlouho čekat. Začíná to vypadat, jako by kdosi vraždil podle seznamu, na kterém jsou počínaje Nolanem lidé, které dívky opravdu nemají rády. Kdo přijde na řadu příště? A kdo má tohle všechno na svědomí? Mohou dívky vůbec někomu věřit – včetně jedna druhé? Možná si o řadě lidí říkáme, že si zaslouží trest – za to, jak se chovají. Jenže pozor, i pouhé pomyšlení na odplatu může někdy přivodit smrt – zvlášť když se „výkonu trestu“ ujme osamělý mstitel, který chce nekompromisně napravovat zlo světa.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

The Good Girls , 2015

Jitule17
20.02.2019 5 z 5

Druhý díl se mi zdál lepší a napínavější, rozuzlení teda docela překvapivé, tak mi to nedalo a vracela jsem se i pár stránek dozadu a ještě i k prvnímu dílu, abych se zpětně koukla, jestli tam byly nějaké náznaky... a... byly :-)
Oba díly se četly dobře, přečteny za dva dny, od této autorky jsem kromě tohohle příběhu nic nečetla, jen jsem viděla "nekonečný" seriál Prolhané krásky, tak třeba ještě zkusím Hru lží.

JIVaJaH
13.01.2019 5 z 5

Prostě a jednoduše...přesně takovou knihu jsem "hledala".Ta mi sedla! Vztahy a napětí!Díky.

alhl
25.11.2018 5 z 5

Druhý díl zajímavého příběhu s poutavou zápletkou. Napsáno hezky a napínavě. Celá parta hlavních hrdinek si mě získala a fandila jsem jim v jejich všedních i nevšedních starostech. A pointa mě fakt dostala! ;-)

heliiinka
16.10.2018 5 z 5

Ten konec?!! To bylo něco.
Napětí se šroubovalo celou knihu a poslední kapitoly bych knihu neodložila ani na minutu. Uvažuju o tom, že si obě knihy přečtu hned teď znova, protože už mám ten správný pohled (pochopí ten, kdo už dočetl).

Nikkaa
11.08.2018 5 z 5

Tento konec knihy trošku nechápu,tudíž nevím zdali žije nežije toť otázka...děkuji Sáro za knihy příjemné strávení v jejich společnosti a pro mě tudíž konec vše přečteno

Mufka
23.07.2018 5 z 5

První díl byl napínavý a navnadil mě. Ke druhému jsem se dostala až po delší době, ale takový konec jsem opravdu neočekávala.. :-) Závěr mi trochu připomenul knihu Ostrov lhářů a byl pro mě vážně překvapivý.. :-)

orangerose
29.05.2018 5 z 5

Pěkně napínavý děj téhle série kdo je vrah :)

Lucius30
30.12.2017 5 z 5

Děj už od začátku rychle ubíhal, i když (tedy až na konec) byl trochu předvídatelný. Zdá se mi, že autorka přece jenom plánovala tuto sérii více rozvinout, ale příběh se moc nechytnul u čtenářů. Doufám, že si na budoucí knihy vymyslí nový plnohodnotný nápad.

Štixa
03.12.2017 3 z 5

Zajímavá zápletka, začátek se trošku táhl, konec skončil nečekaně ale jinak slušné početní.

smejkalova.m
08.07.2017 4 z 5

Od autorky jsem přečetla všechny knihy, které jsou přeložené do češtiny.. Musím říct, že tahle série je pro mě nic moc, každopádně tento díl byl lepší než první.. A celkově mi děj přijde hodně předvídatelný. Zdá se mi to jako chabé napodobení série Roztomilé malé lhářky. Čekala bych nějaký jiný nápad, u Hry lží se Sara Shepard dostala jinam, což mě potěšilo, ale tady..?

luciefeix
08.07.2017 2 z 5

na to jak autorku miluji tak toto mě zklamalo a musela jsem se nutit ke čtení