Perfekcionistky

Perfekcionistky

Perfektní neznamená být slušná Pětice dívek má zato, že nemají nic společného... Až jednoho dne zjistí, že všechny svorně nesnášejí bohatého neomaleného kluka jménem Nolan. Každé z nich totiž ublížil. A tak naplánují dokonalou vraždu - hypotetickou vraždu, pochopitelně... Jenže se jednoho rána probudí a zjistí, že se jejich sen stal skutečností. Nolan byl zabit - přesně tím způsobem, jaký vymyslely. Potíž je v tom, že ony v tom prsty nemají. Tak kdo? Dívky se okamžitě stávají hlavními podezřelými. Nezbývá jim, než najít pravého vraha dřív, než jejich dokonalé životy skončí - navždycky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/311624/perfekcionistky-8WQ-311624.jpeg 3.635

Perfekcionistky (1.)

The Perfectionists (2014)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Lucius30
30.12.2017

Autorka umí psát čtivě, nezastavuje se nad zbytečnostmi, zkrátka vás vtáhne do děje.

Pět dívek na první pohled dokonalých skrývajících temné tajemství – jo, to zní povědomě. Podobnosti s Roztomilými malými lhářkami jsou zde víc než viditelné, ovšem pokud nepasete po originalitě a zapomenete na PLL, knihu si můžete užít.

DARKeccentric
03.08.2017

Knížka mě poněkud zklamala. Autorčina díla ztrácejí na originalitě, čím novější jsou. Jako všechny její knihy to bylo čtivé, ale viděla jsem mnohé podobnosti s Roztomilými malými lhářkami. Nolan, který byl v podstatě chlapecká verze Alison DiLaurentis - manipulátorský populární kluk, po kterém každá holka toužila, jenž byl zavražděn - vztahy v rodinně, aféra s učitelem, dívky, které spojuje nenávist k jedné konkrétní osobě. Nevím, jestli má cenu číst druhý díl, třeba se tam náhodou objeví nevypátratelný stalker. A možná nakonec všechny skončí ve vazbě, opovrhované rodinou i přáteli.

warca
27.01.2017

Bylo to sice celkem čtivé, ale tak neoriginální!
Ztrácela jsem se v těch postavách. Kdo je kdo? Tyhle lidi jsou kamarádi koho?
A 5 divek? Ehm... zase pět?
Ok... nějaký napětí tam bylo, ale celkově kniha prostě nebyla to pravé.

IvankaM
14.01.2017

No kniha nebyla špatná, ale nic extra. Trochu jiné Roztomilé Malé Lhářky.

spencer
13.01.2017

Já jsem s knihou spokojená. Jako obvykle se mi líbil styl, jakým je kniha napsaná i hlavní postavy. Jsem zvědavá, jak bude příběh pokračovat :)

skipiii
28.12.2016

Hezká obálka...nic víc

Beky
17.12.2016

Pro mne kniha zklamáním ... Na můj vkus zbytečně moc postav, příliš zamotané a nedořešené. V tomto případě bych ocenila uzavřený konec a jasnější děj ...

luciefeix
18.11.2016

Lhářky to prostě nejsou ale stejně zamotané ,propletene a napínavé .Kdo je asi vrah ??