Perfekcionistky

Perfekcionistky

Perfektní neznamená být slušná Pětice dívek má zato, že nemají nic společného... Až jednoho dne zjistí, že všechny svorně nesnášejí bohatého neomaleného kluka jménem Nolan. Každé z nich totiž ublížil. A tak naplánují dokonalou vraždu - hypotetickou vraždu, pochopitelně... Jenže se jednoho rána probudí a zjistí, že se jejich sen stal skutečností. Nolan byl zabit - přesně tím způsobem, jaký vymyslely. Potíž je v tom, že ony v tom prsty nemají. Tak kdo? Dívky se okamžitě stávají hlavními podezřelými. Nezbývá jim, než najít pravého vraha dřív, než jejich dokonalé životy skončí - navždycky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/311624/perfekcionistky-8WQ-311624.jpeg 3.947

Perfekcionistky (1.)

The Perfectionists (2014)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Sisinka05

Panebože, to bylo tak skvělé! Rozhodně se jdu pustit do druhého dílu! :)

Nikkaa

Další super knížka od Sáry Shepard,chci více knih

simi28

Super kniha. Roztomilé malé lhářky znám jen v podobě seriálu, ale musím uznat, že se tu objevují velmi podobné vzorce, kterých se autorka ráda drží a ví, že zaručeně fungují. Já jsem zatím četla první díl Hry lží, ta mi přišla lepší a originálnější.
Na druhou stranu, většina young adult knih se také moc neodlišuje od ostatních. V těchto příbězích se přímo kopírují všemožné klišé, aby se čtenářkám líbily a zaručily úspěch. To ovšem neplatí vždycky.
Perfekcionistky jsou ale napsané rychle, svižně a napínavě. Stránky ubíhají před očima a za chvilku máte celou knihu dočtenou. Autorka nás občas doslova týrá všemi tajemstvími, které nakousne během prvních pár kapitol, ale nechce je prozradit hned.
Musím říci, že jsem se v postavách vůbec neztrácela, věděla jsem kdo, je kdo a střídání pohledů mě bavilo.
I když to není nejoriginálnější dílo a její předchozí kniha byla lepší, i tak pro mě účel nenáročné detektivky splnila. Za její čtivost a lehkost ji ta negativita odpustím, protože jsem se ani na chvíli nenudila.
Doporučuji.

KateiBookLover

Detektivky moc nečtu, ale tahle mě moc bavila!! Bylo to čtivé a napínavé a knihu jsem přečetla rychle. Doporučuji!!!! :)

orangerose

Pěkně napínavá knížka a bavila mne moc :)

Terez67

Bylo to úžasné a mooc čtivé. Těším se až si přečtu druhý díl , zajímá mě jak to nakonec dopadne :) Jako je si hodně podobná s PLL ale i tak mě to hodně pohltilo a bylo to super :) doporučuji :))

MattieStyles

Já jsem z téhle série naopak velmi nadšená. Je to poutavé a zajímavé a nemůžu se od knihy pomalu odtrhnout:)

Lucius30
30.12.2017

Autorka umí psát čtivě, nezastavuje se nad zbytečnostmi, zkrátka vás vtáhne do děje.

Pět dívek na první pohled dokonalých skrývajících temné tajemství – jo, to zní povědomě. Podobnosti s Roztomilými malými lhářkami jsou zde víc než viditelné, ovšem pokud nepasete po originalitě a zapomenete na PLL, knihu si můžete užít.

DARKeccentric
03.08.2017

Knížka mě poněkud zklamala. Autorčina díla ztrácejí na originalitě, čím novější jsou. Jako všechny její knihy to bylo čtivé, ale viděla jsem mnohé podobnosti s Roztomilými malými lhářkami. Nolan, který byl v podstatě chlapecká verze Alison DiLaurentis - manipulátorský populární kluk, po kterém každá holka toužila, jenž byl zavražděn - vztahy v rodinně, aféra s učitelem, dívky, které spojuje nenávist k jedné konkrétní osobě. Nevím, jestli má cenu číst druhý díl, třeba se tam náhodou objeví nevypátratelný stalker. A možná nakonec všechny skončí ve vazbě, opovrhované rodinou i přáteli.

warca
27.01.2017

Bylo to sice celkem čtivé, ale tak neoriginální!
Ztrácela jsem se v těch postavách. Kdo je kdo? Tyhle lidi jsou kamarádi koho?
A 5 divek? Ehm... zase pět?
Ok... nějaký napětí tam bylo, ale celkově kniha prostě nebyla to pravé.

IvankaM
14.01.2017

No kniha nebyla špatná, ale nic extra. Trochu jiné Roztomilé Malé Lhářky.

spencer
13.01.2017

Já jsem s knihou spokojená. Jako obvykle se mi líbil styl, jakým je kniha napsaná i hlavní postavy. Jsem zvědavá, jak bude příběh pokračovat :)

skipiii
28.12.2016

Hezká obálka...nic víc

Beky
17.12.2016

Pro mne kniha zklamáním ... Na můj vkus zbytečně moc postav, příliš zamotané a nedořešené. V tomto případě bych ocenila uzavřený konec a jasnější děj ...

luciefeix
18.11.2016

Lhářky to prostě nejsou ale stejně zamotané ,propletene a napínavé .Kdo je asi vrah ??