Pád andělů

Pád andělů https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185943/bmid_penryn-a-konec-dni-pad-andelu-jBS-185943.jpg 4 259 67

Penryn a Konec dní série

Je to šest týdnů, co andělé apokalypsy sestoupili na zem a zcela ovládli dosavadní poklidný chod moderního světa. Ve dne jsou lidé v San Francisku, kde žije i Penryn a její rodina, zastrašováni pouličními gangy, v noci tu panují strach a podezření. Penryn se snaží v chaotickém městě přežít a ochránit svoji rodinu, ovšem do té doby, než je její sestra Page unesena anděly. Penryn je ochotná pro záchranu sestry udělat cokoli...... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Motto

Angelfall , 2012

Ben Nevis
01.08.2014 2 z 5

Další "upírský" příběh pro dívky, ale tentokrát s anděly. Z dystopií pro mládež se mi tahle líbila nejméně, protože jsem z ní měla pocit, že se veze na vlně populárních předchůdců a nevyniká ani slohem ani příběhem.

Laural
28.05.2014 4 z 5

No opravdu vás to ohromí...
A já jsem si vždycky myslela,že andělíčkové jsou mírumilovná božská stvoření.
Příběh se mi líbil,možná trochu moc brutal,třeba s tím odsekáváním křídel nebo ty holčičky na stromě atd.,ale jinak to bylo i trošku zamilované ,takže určitě se těším na 2.díl:)

Rose18
25.05.2014 5 z 5

Potřebuji druhý díl. Hned!

gfdsa123
25.03.2014 5 z 5

Začetla jsem se hned od prvních stránek. Děj je od začátku svižný a neotřelý pohled na anděly je zajímavě podaný. Už se nemohu dočkat na další díl.

ciniminisek
02.03.2014 5 z 5

Žádná klasická, romantická slátanina. Příběh měl hlavu a patu, nikde žádné mezery. Rozumné postavy vám nekazí celý příběh a co mě potěšilo je to, že se zbytečně nezabíjeli hlavní postavy, i když si příběh o to říkal. Kniha se mi velmi dobře četla a již brzy jsem zalitovala, že nemám více stránek. Děj je nasycen vtipem, láskou, úctou, ale i bojem, strachem a akčností. Velmi se mi líbí spojení apokalypsy s nadpřirozenem. Zakončení knihy vás nenásilně nutí okamžitě prosit o další díl, přesto vám není líto, že ho nemáte, protože z příběhu budete čerpat ještě dlouho.

Andělé jsou pro nás symbolem dobra a lásky, ovšem v této knize je tomu právě naopak. Spisovatelka si s námi pěkně hraje a já poslušně sedím a "poslouchám". Celou knihu bych shrnula jako Perfektní nápad.

Maragad
27.02.2014 5 z 5

Děj je už od začátku svižný a rychle vás do sebe vtáhne. Začetla jsem se ani nevím, jak a najednou jsem byla v polovině knihy. Chvílemi byl pro mě děj předvídatelný, přeci jen není to první kniha tohoto žánru, kterou čtu, ale ve větší míře tam byly zvraty, které jsem nečekala. Moc se mi líbí detailní popisy apokalyptické krajiny a reakce lidstva na katastrofy. Je to popsáno velmi detailně
a reálně. Kniha není jen předvídatelný románek, ale je to především dystopie a hlavní hrdinové řeší, jak v tomto světě přežít. Přibližně v polovině příběhu byl děj chvílemi spíš táhlý, ale pak se to zas rozjelo a zbytek knihy jsem přečetla na jeden nádech.

Calzedonka
27.02.2014 5 z 5

Neotřelý andělský příběh, kde slovo anděl a hodný nejde dohromady. Bylo to svižné, akční čtení s napětím a nečekanými zvraty. Moc se mi to líbilo.

andělé pro dívky padlí andělé

Susan Ee
americká