Pekelný pastýř

Pekelný pastýř https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469385/bmid_pekelny-pastyr-fvI-469385.jpg 3 69 23

Chtít řídit Peklo jako firmu není ten nejlepší nápad. Spousta problémů se nakupí, hrozí, že vás zavalí, protože nepružnost a zkostnatělost dosavadního feudálního systému nedovolí převést dobré úmysly do praxe. A nakonec se všichni bývalí přátelé a stoupenci obrátí proti vám, protože dojdou k názoru, že vaše skvělé nápady, ty geniální pokrokové ideje, jim vlastně nejsou po chuti. Je to tak – nevděk Peklem vládne a cesta do něj bývá dlážděna dobrými úmysly. A tak se mrtvoly hromadí, stejně jako další potíže. Z místního problému se stává globální apokalypsa a řešení zmatků je v nedohlednu. A ten, kdo měl být obětním beránkem, stane se sám mstitelem připraveným zúčtovat se samotným Peklem. Jenže Peklo se jen tak nevzdává…... celý text

pomero
07.05.2021 odpad!

Hloupé schématické postavy, trapnohumor za každou cenu. Děj, který splívá v jednu velkou nudu.
Nedočteno.

rimar
05.05.2021 3 z 5

Tak já jsem to dočetl ale první 1/3 knihy jsem myslel že to taky položím ten začátek se nepovedl vůbec. Pak se to zlepšilo a konec už docela šel ale víc než průměrný hodnocení dát nemohu. Prostě když to porovnám s jinými knihami které na tohle téma a psané v tomto stylu pastýř jim ani na paty nedýchá je spíš o kolo pozadu. Snaha za každou cenu sekat vtipné hlášky vyznívá už moc křečovitě a místo aby se člověk bavil jako tomu bylo u Frosta tak to spíš ruší. Ještě bych do srovnání k předchozímu komentáři dal ke srovnání i například Pragokalipsu nebo Asfalt který se mi moc nelíbil ale pořád lepší než pastýř. Ale zase když chcete nenáročné čtení do vlaku proč ne zase takový průser to není jen jen jsem se těšil na něco jako Frost a nebo Hitokiri
a to jsem nedostal.

Archie
29.04.2021 2 z 5

Inu, nedocetl jsem. Bures byl v Inferiu mnohem vtipnejsi a sofistikovanejsi, Kulhanek ma zase vetsi smysl pro akci a Kotleta to umi radne okorenit sexem. Tohle mi prislo jako takovy random pekelny bizar, trocha od vseho.

česká fantasy

Oskar Fuchs (p)