Znamení kříže

Znamení kříže https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5123/znameni-krize-5123.jpg 4 86 86

Payne a Jones série

První oběť je unesena v Itálii a poté o patnáct set kilometrů dále ukřižována. Druhý den se opakuje tentýž zločin - tentokrát v Asii a Africe. Tři různé kontinenty, ale jeden a ten samý brutální vzor: někdo napodobuje ukřižování Krista. Jonathon Payne a David Jones jso při návštěvě Španělska zatčeni za zločiny, jichž se dopustili během svého působení ve vojenských službách. Naštěstí pro ně CIA sjedná dohodu: všechna obvinění budou stažena, když pomohou dopadnout doktora Charlese Boyda, mistra zloděje, který zcizil některé z nejvzácnějších pokladů Evropy. Najatá dvojice, která nemá příliš na výběr, se pouští do pátrání, aby zjistila, že Boyd není jen zločinec. Je také jedním z nejlepších světových expertů na starověký Řím a stojí na pokraji objevu, který by mohl od základu změnit principy křesťanství.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Jota

Sign of the Cross , 2006

brabofka
09.02.2012 5 z 5

Jelikož jsem byla "chytrá" a přečetla si komentář a anotaci zde na DK, nečekala jsem Dana Browna. Kniha mě hrozně nadchla, skvělý, svižný thriller, který "nebudete chtít aby skončil" ... jak je psáno na zadní straně knihy. Fakt se mi to moc líbilo. Hned se jdu podívat co dalšího mu v Čechách vyšlo abych mohla číst dál :-)

LilyFair
09.11.2011 2 z 5

Zklamání na plné čáře... Bohužel to není další Dan Brown, v kterého jsem skrytě doufala.

Chris Kuzneski
americká, 1969