Pavučina

Pavučina https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74159/pavucina-74159.jpg 2 2 2

Taňa Lucká je autorka, ktorá vie majstrovsky narábať s príbehom. Herbert, zámožný podnikateľ, žije v usporiadanom vzťahu so svojou druhou manželkou a dcérou Zuzanou. Zdanlivo je všetko v poriadku. Zuzana je úspešná dizajnérka, ktorá má tesne pre svadbou. Tú však v poslednej chvíli nečakane odvolá. A odvtedy akoby sa na rodinu hrnuli nešťastia. Herbert zamestná vo svojej firme mladú účtovníčku, ktorá sa však ukázala až priveľmi šikovná.... celý text

Dada077
13.07.2019 2 z 5

Bolo to najnepríjemnejšie čítanie za posledných niekoľko rokov. Čo bolo vyslovené na jednej strane, po necelej ďalšej to už nebola pravda. Udalosti splývali a prelínali sa a v zmätku úsečných viet som si ich nestíhala uvedomiť, nieto ešte vychutnať si ich s pôžitkom z čítaného slova. Dej som nenašla. Nebyť krátkej recenzie na obálke, doteraz neviem, o čo išlo.

bookcase
01.02.2012 2 z 5

Na knížku jsem se těšila hodně, ale zklamala mě, bohužel mi nesedla stylem, ani nevím proč, ale nemohla jsem se pořádně včíst.

Taňa Lucká
slovenská