Patříš mi

Patříš mi https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422882/bmid_patris-mi-p4F-422882.jpg 4 187 60

Danny, Kieran, Rob a Josh. Parta kluků, která má tajemství. Tajemství, které dennodenně sužuje jejich životy. Ačkoliv šli každý svou cestou, zlo je spojuje a přivádí zpátky na místo, kde to všechno začalo. A co víc, vypadá to, že se historie po letech začíná opakovat. Nejdříve to byla Ellie. Teď je to Cassie. Dvě dívky, po kterých se slehla zem. Je na čase splatit účty a pohřbít kostlivce jednou pro vždy. Strhující a zvrácený psychologický thriller s brilantně vykreslenou psychologií postav, který vás donutí přemýšlet o temných zákoutích lidské mysli.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Katto

You Belong to Me , 2019

martisko3
02.03.2020 4 z 5

Kniha byla čtivá, s překvapivým závěrem, avšak plná negativních postav, krutosti a naprosto depresivní atmosféry. Znovu už bych ji nečetla.

zuzana2599
22.02.2020 4 z 5

Jedno je jasné, tento thriller se hodně rychle čte. Je svižný, napínavý až drsný, má neotřelou zápletku. Danny a jeho tři kamarádi ze školních let se snaží zapomenout na hrůzu, kterou v té době prožili. Je to ale těžké, každý z nich má své problémy. Když je pak Danny po mnoha letech zavolá zpět, začnou se dít věci... Na závěr příběhu jsem se dočkala překvapení, no vůbec se mi to nelíbilo. Ale kniha byla dobrá !

alexis818
22.02.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila,byla to opravdu dobrá sonda do duší pubertáků a následků jejich pubertálních let až do dospělosti.Četlo se výborně,děj nemá žádná hluchá místa a je napínavý.Pokud se u nás objeví něco dalšího od tohoto spisovatele,velice ráda si to přečtu.

ctenarkaEva
20.02.2020 1 z 5

Těšila jsem se na zajímavý psychothriller, ale byla jsem zklamaná. V knize byla velká spousta vulgárních slov, někdy mi to připadalo až příliš. Také chování některých postav bylo opravdu hodně hodně kruté, také se mi to zdálo až přes čáru. Děj mě moc nebavil, přeskakovala jsem a těšila se, až bude konec.

Lavender756
19.02.2020 5 z 5

Bylo to skvělé, napínavé od prvních řádků. Místy mi kniha připomínala To. Opravdu povedené, čtené jedním dechem a ten konec byl opravdu překvapivý, to jsek koukala. Doporučuji!

poki1982
03.02.2020 5 z 5

Kniha mě bavila, neměla žádná hluchá místa a přečetla jsem ji jedním dechem. Konec mě zaskočil hned dvakrát, ale jsem ráda, že vše dopadlo tak, jak dopadlo.

gordon13
01.02.2020 3 z 5

Tak tady jsem se sekla, koupila jsem knížku na základě vysokého hodnocení, ale...opravdu velice připomíná TO mistra Kinga v nějaké pokřivené a zvrácené variaci a mám vážně kupu výhrad počínaje tím, že si čtveřice téměř šestnáctiletých kluků neporadí s jedním exotem-kdyby to byli osmileté děti!! Ne, z této knihy nemám dobrý pocit jako z kvalitního psychothrilleru, je záměrně vykonstruovaná s cílem šokovat...škoda peněz!

Allla9
31.01.2020 5 z 5

Je to kniha plná krutosti, zla a pocitů beznaděje. Autor detailně popsal psychologii jednotlivých postav, jejich závislosti a zvrácenosti.

MishkaPlacha
31.01.2020 5 z 5

Svižný, zajímavý a chvílemi až dechberoucí psychothriller, který sem ani nechtěla odložit z ruky.

Leeloo272
29.01.2020 odpad!

Tak toto sa ozaj nepodarilo. Pokus v motíve partie a návratu naspäť po rokoch o vykradnutia Kingovho To, ale tento pán autor fakt nevie písať a od Kinga je asi o sto kategórii nižšie. Hlúpe, plytké, nepravdepodobne, nelogické správanie postáv. Preskakovala som strany a po dlhom čase sa pri knihe tešila, že je už koniec. Pre mna najväčšie sklamanie a nerozumiem tým pozitívnym hodnoteniam

GrouLE
24.01.2020 5 z 5

Takto si představuji správný psychothriller. Napínavá atmosféra, zajímavý příběh a na závěr zvrat, který překvapí a který se dalo jen těžko předpokládat. Za mě spokojenost a hodnotím vysoko.

Lindulinek
24.01.2020 3 z 5

Kniha mě nebavila, děj se vlekl a kdyby to trochu nezachránil závěr, dala bych ještě méně hvězd

Ivulka432
14.01.2020 5 z 5

Jedním slovem - výborné! Thriller se vším všudy. Přečteno během 24 hod. Propracované vykreslení postav i děje. 5*

vendy.83
06.01.2020 5 z 5

Skvělá kniha, zhltla jsem ji během jednoho dne.

Pípasek
02.01.2020 5 z 5

Napínavé od začátku až do konce. Těch kluků mně bylo hrozně líto, nechápu nevšímavost okolí . Odložit knihu prostě nejde. Ke konci jsem musel změnit názor, co by dospělí muži už si lítost nezasloužili. Hlavně jeden z nich. Konec Vám vyrazí dech.

i_vanička
01.01.2020 5 z 5

Strhujíci, napínavé, překvapivé.

vsechnonebonic
25.12.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila. Děj měl spád a občas se od rozečtené knížky špatně odcházelo. Příběh měl dvě dějové roviny. Bavily mě obě. Při popisu, co se dělo, když hlavní hrdinové byli "malí" kluci, mi občas naskakovala husí kůže. Některé pasáže dost drsné. Za sebe rozhodně knihu doporučuji.

MishkaPlacha
26.11.2019 5 z 5

Děsivý a velmi dobře propracovaný psychologický thriller. Z některých scén mi běhal mráz po zádech.

VercaDoh
25.11.2019 5 z 5

Výborná knížka, doporučuji! Byla to fakt jízda.

LaBella
20.11.2019 5 z 5

Kniha mě nejdříve zaujala svojí obálkou a musím říct, že rozhodně nezklamala. Když už jsem si myslela, že vím, co a jak, přišel zvrat, který jsem teda nečekala. Hltala jsem stránku za stránkou, až mi kolikrát bylo z některých situací úzko, ale stejně sem musela číst dál a dál. Klukům jsem upřímně fandila :) Za mě super a právem plný počet hvězd.