Pátračka Gilda

Pátračka Gilda https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/4042/patracka-gilda-4042.jpg 4 169 31

Pátračka Gilda Joyceová série

Gilda Joyceová je na první pohled obyčejná školačka. Pozor ale! Pod maskou všednosti se skrývá osoba mnoha talentů! Je nejen nadaná „spisovatelka", ale především má detektivní schopnosti, a to v oblasti paranormálních jevů! Pravda, ještě nedokončila ani jediný román, nevyřešila jediný případ, dokonce ani neviděla jediného ducha. Jenže každý přece nějak začínal, ne? A když se jí souhrou šťastné náhody a vlastní drzosti podaří získat pozvání na prázdninovou návštěvu v sídle jejích vzdálených a trochu podivných příbuzných ze San Franciska, vypadá to, že právě teď přišla její velká šance. V jejich domě totiž docela jistě straší, ať už si o tom Gildin strýc a nepříjemná sestřenice myslí co chtějí. A Gilda tuhle záhadu rozhodně rozlouskne!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Gilda Joyce , 2005

Laduš17
21.10.2015 4 z 5

Příjemné čtení na základní škole.. :)

Emma8
01.09.2015 3 z 5

Takové normální...není to špatná kniha,
ale k ostatním dílům se už ale vracet nebudu.

woodentoaster
23.06.2015 5 z 5

O tuhle knížku jsem "zakopla" v knihovně a moc se mi líbila. Mým osobním oblíbencem je 4. díl.

Hafina
07.01.2015

Supr knížka!!! Miluju detektivky určitě doporučuju!!:)

Pavlína 13
11.07.2013

Typická detektivka.Často se mi stávalo že jsem věděla co přijde.

Joker969
17.06.2013 5 z 5

První díl jsem si přečetla asi před pěti lety, když jsem ho v 11-ti dostala k narozeninám. Od té doby se vždycky těším na další a všechny čtyři díly jsou už v mé knihovně a často se k nim vracím. Je to bezva detektivka s dávkou napětí a trochou duchařiny :) Přesně takové knížky miluju. Doporučuju! :)

MAGY
30.11.2012 5 z 5

Zbožnuju detektivky , vyvolávání duchů apod. Podle mě je to super knížka . : )

benyben
14.09.2012 4 z 5

Super knížka. Všem ji doporučuji. Je velice zábavná a vtipná. Všem doporučuju .

Kristie-Sophi
03.04.2012 4 z 5

Kniha se četla rychle, přečtená za 2 dny. Bavila mě, někdy jsem se bála, někdy smála. Líbí se mi završení záhady.

LilianKate
26.08.2011 4 z 5

Je to moc hezká knížka i když už teď ve 13 si myslím že pro trochu mladší než jem já.Četla jsem ji asi v 11 a přišla mi úžasná a napínavá.Je to pěkná originální knížka a stojí za to si ji přečíst.

Monnyska
30.11.-0001 5 z 5

Úplně skvělá knížka, kterou jsem prostě hltala. Ani jsem nepotřehla, že jsem u konce. Někdy trošku moc přehnané, ale k této knížce to prostě patří. Tato knížka nikdy nezahyne.