Pátá dohoda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Učení dona Miguela Ruize, shrnuté ve slavné knize Čtyři dohody, se dočkalo neméně proslulého pokračování, a to díla Pátá dohoda. Tento "praktický průvodce cestou sebeovládání" vám pomůže přetvořit vlastní život, neboť se zbavíte bezpočtu omezujících dohod, které jste uzavřeli nejen sami se sebou či s ostatními lidmi, ale i se samotným životem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396923/pata-dohoda-JpD-396923.jpg 4.1388
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus, New Age
Vydáno, Pragma
Orig. název

The Fifth Agreement, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (58)

Kniha Pátá dohoda

Přidat komentář
LivieBorova
včera

Podle mě je to neprávem opomíjená knížka, která má stejně nosné sdělení jako Čtyři dohody.

karelpeter
29. října

Nastavovaná kaše předchozí knihy. Příliž filozifické, místama jsem měl pocit, že čtu bibli..


painthers
06. července

Shrnutí Čtyř dohod plus pár myšlenek o "bytí" navíc. Kniha je psaná moc hezky, ale je pravda, že jsem během čtení neustále měla pocit, že pointa (ač pro mě myslím celkem pochopitelná) leží někde za sklem. Myslím, že kniha je oproti Čtyřem dohodám náročnější. Určitě se dá přečíst časem ještě jednou, věřím, že dojem z ní bude zas trochu jiný.

"Jste-li ochotni odhalit pravdu, zjistíte, že váš příběh, ať je jakýkoliv, je zcela nepravdivý."

Wasylka79
27. června

Po čtyřech dohodách jsem čekala trochu více.Pata dohoda dle mého je pouze obris čtyř dohod plus nějaká myšlenka navíc.Kniha mě místy nudila a nijak neobohatila.

Hanec
12. června

Zde musím z hodnocení strhnout nějakou tu hvězdu. Kniha je zajímavá, ale bylo těžké se v ní zorientovat. Na mě poměrně náročné čtení. Asi je potřeba přečíst víckrát.

Natali.159
08. května

Oproti Čtyřem dohodám pro mě byla kniha až dost filozofická.

michaela.22
11. dubna

Knihu Pátá dohoda, by si měl přečíst každý, kdo již četl Čtyři dohody od stejného autora. Tato kniha vypráví jedinou hlavní myšlenku, která je však takovým způsobem zpracovaná, že ve vás zanechá hluboký otisk. Pomůže Vám zamyslet se nad svým životem a následně Vás posunout k vaší skutečné osobnosti. Stále kniha navazuje na Čtyři dohody a někomu se možná může zdát až příliš obsáhlá, přesto stojí za přečtení.

Ayen
01. března

No ... nad očekávání to rozhodně nebylo. Celá kniha v podstatě rekapituluje Čtyři dohody a Pátá dohoda vykukuje pouze asi v posledních dvou kapitolách. Čtyři dohody je jedna z těch knížek, (jak se to říká?) která mi změnila život. Pokud ji čtete pravidelně kupříkladu obrok a chcete jiné znění, směle sáhněte po Páté dohodě. Jediné co mě opravdu rvalo vlasy, bylo neustálé opakovaní a parafrázování předešlých vět v textu. Kapitolu kterou autor odvážně rozepsal na deset stránek, šlo klidně napsat i několika větami.

1

Doporučujeme

Čtyři dohody – Kniha moudrostí starých Toltéků
Čtyři dohody – Kniha moudrostí starých Toltéků

Štítky

duchovno Toltékové

Autoři knihy

Don Miguel Ruiz
mexická, 1952
Don Jose Ruiz
mexická, 1978
Janet Mills
americká, 1953

Podobné knihy

Kniha Pátá dohoda je v

Právě čtených34x
Přečtených737x
Čtenářské výzvě28x
Doporučených39x
Knihotéce257x
Chystám se číst208x
Chci si koupit60x
dalších seznamech4x