Cestovatelka

Cestovatelka https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352828/mid_cestovatelka-GFe-352828.png 4 128 25

Pasažérka série

< 2. díl

Etta byla vytržena ze svého života a vhozena do minulosti, kde jakákoli její chyba může změnit budoucnost. Poté, co je unesena a probudí se na neznámem místě a v neznámém čase, ji ohrožují dvě mocné skupiny nepřátel, které si přejí její smrt. A tak se jí dostane pomoci od někoho, od koho to nikdy nečekala. Od někoho, kdo by měl být dávno mrtvý. Mezitím Nicholas a Sophia sledují Ettinu stopu a snaží se ji vypátrat, i když jim v tom Ironwoodovi snaží ze všech sil zabránit.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , CooBoo

Wayfarer , 2017

kaca3606
27.11.2017

nedočetla jsem jí, né proto že byla špatná, jen jsem netušila ,že je to pokračování. takže jsem ničemu nerozuměla. později si jí možná přečtu

teer.h
30.10.2017 4 z 5

Spoilery.
Musím říct, že tento díl se mi četli lépe než ten minulý. Nicméně jsem měla někdy problém si vybavit, co se odehrávalo v první knize a tak jsem trošku tápala u některých věcí.
Setkání s Henrym bylo opravdu hezké.
Dále Julian.. ten se mi opravdu líbil a trošku mě mrzelo, že s ním nebylo více děje v tomto díle.. Trošku jsem čekala nějakou zápletku mezi ním a Ettou :D.
Jinak to byla kniha plná akce a závěr byl moc krásně udělaný, až teda na to, že se hned vrhla k Nicholasovi a táta s mámou o kterých si myslela, že jsou mrtví jako by tam nebyli, to mi trošku vadilo. :)
Jinak za mě 4 hvězdičky.

simika
22.10.2017 3 z 5

Po prvním dílu velké zklamání. Děj se dost vlekl, nedokázal mě pohltit jako příběh v prvním dílu. Nevím, jestli si přečtu závěr.

Vero96
18.10.2017 4 z 5

První díl se mi rozhodně líbil
víc. Na druhou stranu Cestovatelka vám dodá opravdu chuť cestovat.
Navícchytr miluju, když se v knížkách mluví o Praze. Je zajímavé sledovat jak ji vnímají cizinci.
Ten konec se mi ovšem moc nezamlouval. Navíc bych přivítala více scén s Henrym. Protože jsem si ho představovala jako takovýho sexy vychytralýho chlápka, co má skvělej vkus.

Oblíbený citát: Všechna města závidí Paříži, ale Paříž závidí Praze.

Adris
24.09.2017 5 z 5

Rozhodně lepší než první díl. Spousta akce. Líbila se mi.