Paříž - Společník cestovatele

Paříž - Společník cestovatele https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485455/pariz-spolecnik-cestovateleYchSku-Ryn-.jpg 5 16 2

Široké ulice a pečlivě udržované parky, světová muzea a špičková kuchyně, zdroj inspirace pro bezpočet umělců, spisovatelů a filozofů – to všechno je Paříž, přední evropská metropole, po níž vás provede tento obsažný průvodce nové generace, který vám umožní maximálně využít pobyt, oceníte ho před cestou, během návštěvy i po návratu domů. Obsahuje více než 1 200 barevných fotografií, rady na cestu, tipy na nejvýznamnější památky a zajímavosti, které si nesmíte nechat ujít, i přehledné mapy vybraných míst a jedinečné trojrozměrné mapky z ptačí perspektivy, které vám plasticky přiblíží každou oblast. Nechybí ani podrobné informace o zábavě a nejoblíbenějších parcích, restauracích, divadlech, klubech, zařízeních pro děti a dalších možnostech, které vám lokalita nabízí.... celý text

Literatura naučná Cestopisy a místopisy Turistický průvodce
Vydáno: , Universum (ČR)

Eyewitness travel guides - Paris

Janizoun
28.04.2023 5 z 5

Paříž je můj životní nesplněný sen. Celoživotně brouzdám jen "Československem", (nesmím zapomenout na Slovensko, to by se moje babička co pocházela z Topolčan na mě zlobila) tak jsem si koupila aspoň knížku :-) Kniha je krásným průvodcem po Paříži, ta se opravdu moc povedla. Komu se líbí Paříž, nebo se do ní chystá, vřele tohoto průvodce doporučuji.

encyklopedie
29.08.2019 5 z 5

.....další z mnoha ikarovských fantazií.....tenhle průvodce po Paříži .....to je neskutečně precizně zpracované.....a protože mám rád Paříž, tak tohle je na vrcholu průvodcovských knih,
mnohokrát mých oblíbených 321%

Paříž