Paříž

Paříž https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151131/pariz-spolecnik-cestovatele-151131.jpg 5 16 2

Encyklopedický průvodce nové generace, který vám umožní maximálně využít pobyt, oceníte ho před cestou, během návštěvy i po návratu domů. Obsahuje více než 1 200 barevných fotografií, tabulky "Nenechte si ujít", které vás upozorní na nejvýznamnější památky a zajímavosti, přehledné trojrozměrné mapky z ptačí perspektivy, podrobné informace o zábavě (divadla, hudba, filmy, kluby a aktivity pro děti) a mnoho dalšího. Hlavní spolupracovník: Alan Tillier. Spolupracovníci: Chris Boicos, Michael Gibson, Douglas Johnson, Lenny Borger, Karen Burshtein, Thomas Quinn Curtis, David Downie, Fiona Dunlop, Heidi Ellison, Alexandre Lazareff, Robert Noah, Andrew Sanger, Martha Rose Shulmann, David Stevens, Ian Williams, Jude Welton. Fotografie: Max Alexander, Neil Lucas, Robert O´Dea. Ilustrace: Stephen Colin, Stephen Gyapay, Maltings Partnership. Z anglického originálu „Eyewitness Travel Guides - Paris“ (Dorling Kindersley Limited, London 1993, 1997) přeložila Blanka Brabcová, Jozef Koval, Leona Maříková, Lenka Svobodová. Jazyková revize Věra Běťáková. Vydala Euromedia Group - Ikar Praha v roce 2012. Vydání sedmé.... celý text

Literatura naučná Cestopisy a místopisy Turistický průvodce
Vydáno: , Ikar (ČR)

Eyewitness travel guides - Paris

Janizoun
28.04.2023 5 z 5

Paříž je můj životní nesplněný sen. Celoživotně brouzdám jen "Československem", (nesmím zapomenout na Slovensko, to by se moje babička co pocházela z Topolčan na mě zlobila) tak jsem si koupila aspoň knížku :-) Kniha je krásným průvodcem po Paříži, ta se opravdu moc povedla. Komu se líbí Paříž, nebo se do ní chystá, vřele tohoto průvodce doporučuji.

encyklopedie
29.08.2019 5 z 5

.....další z mnoha ikarovských fantazií.....tenhle průvodce po Paříži .....to je neskutečně precizně zpracované.....a protože mám rád Paříž, tak tohle je na vrcholu průvodcovských knih,
mnohokrát mých oblíbených 321%

Paříž