Pán Sova

Pán Sova https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526294/bmid_pan-sova-65533c75aa78d.jpg 5 147 32

V domčeku pána Sovu sa dejú záhady. Pod perinou sa mu hýbu tajomné kopčeky, na návštevu sa nechajú pozvať pani Zima aj okrúhly Mesiac. Aby toho nebolo málo, rozhodne sa pán Sova, že si navarí čaj z pravých sovích sĺz a bude na dvoch miestach naraz. Rozprávky: Hosť, Čudné kopčeky, Slzavý čaj, Hore dole, Pán Sova a mesiac.

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Slniečkovo

Owl at Home , 1975

Jelitovna
22.02.2018 5 z 5

Pan Sova je báječně praštěnej, to se povede málokdy.

wiix
10.02.2017 5 z 5

To bolo také nežné a detské. Tie príbehy a témy, ktoré sa zamotali a nerozuzlili a každý si mohol dôvod "prečo sa to pánovi Sovovi stalo" vysvetliť sám.

marukm
04.05.2016 5 z 5

Moje dětská srdcovka, ke které se neskutečně ráda vracím i v dospělosti.

nefernefer
14.04.2016 5 z 5

Kvaka se Žbluňkem jsem jako dítě milovala, ale pana Sovu jsem neznala. Narazila jsem na něj náhodou už jako dospělá, když jsem šla koupit knížku svým dětem, a přečetla přímo v knihkupectví. A rovnou si ji odnesla domů :o) Když pan Sova běhal po schodech nahoru a dolů čím dál rychleji ve snaze být na obou místech zároveň a povzbuzoval se "Přidej, přidej!", chechtala jsem se nahlas :o)

notburga
03.12.2015 5 z 5

Moc krásná knížka. Líbila se mě a teď i dětem :)

Makrela Liška
30.10.2014 5 z 5

jednoduché a nádherné

poetree
30.06.2014 5 z 5

extra milé :-)

aalexiis
15.06.2014

Úžasná kraťučká kniha, která mi vykouzlila úsměv na tváři i po noci strávené s učením na státnice - a to už něco znamená. Miluji humor, který v ní je a vůbec se nedivím, že ji přeložil zrovna Šrut :)

vakuloid
07.04.2014 5 z 5

Tuto knížku miluju, moje nejoblíbenější:)

BooksLucyKing
08.01.2014 5 z 5

Jako malá jsem ji milovala :)

katieeannee
04.01.2013 5 z 5

Stejně jako předchozí čtenářka jsem ji četla jako malá stále do kola a i teď když něco hledám v knihovně a narazím na ni, tak si ji ráda znovu přečtu. Pro děti je to úžasná kniha, která se čte sama.

Hanyuu-hime
28.06.2011 5 z 5

Jako malá jsem tuhle knížku neskutečně milovala, četla jsem jí od rána do večera, pořád dokola, proto si myslím, že ode mně si zaslouží plný počet :)