Pan slušňák

Pan slušňák https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411506/bmid_pan-slusnak-T7y-411506.jpg 2 176 176

Poznejte nejprovokativnější sexuální vztah, jaký kdy nějaký pár měl. Lucas Callahan se vzdal snoubenky a maloměstské budoucnosti s právnickým titulem a rozhodl se zkusit štěstí v New Yorku. Uchytí se v časopise Empire a věří, že je jen otázkou času, kdy se z nejnižší pozice vypracuje na slavného novináře. A pak jednou v noci vyrazí do centra a seznámí se v baru s nádhernou brunetkou, která ho vezme k sobě domů… Carmen Kellyová chtěla být žurnalistkou tepající nešvary, ale jelikož mají manhattanské časopisy mentalitu klukovských klubů, ocitla se v časopise Empire v roli sloupkařky píšící o sexu. Její poslední příspěvek je o politováníhodném – a neuspokojivém – setkání s rozpačitým nemotorným chlápkem, který je sice celkem pohledný, ale v posteli příšerně nezkušený. Lucas zjistí, že se vyspal s nechvalně známou Carmen Kellyovou – tou, co píše sloupek o sexu v časopise, kde pracuje i on! –, až když si přečte její ponižující, útočná slova. Rozzuřeně napíše odpověď a podepíše se jako „Slušňák“. Empire reakci zveřejní a oba sloupky mají bouřlivý ohlas. Čtenáři žádají pokračování. Časopis přistoupí na ujednání: Carmen a Lucas se spolu vyspí každý týden… a utkají se ve vzájemném hodnocení svých výkonů. Aktéry milostného sloupku zanedlouho čeká víc než jen válka slov: nakonec si musejí vybrat mezi ambicemi, láskou a důsledky naprosté poctivosti.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

Mr. Nice Guy , 2018

K.Rysova
12.03.2020 odpad!

Opravdu jsem se na knížku těšila. Čtu ráda, hodně, napříč žánry a jsem nadšeným konzumentem detektivek i tzv. lechtivého braku.
Bohužel mě tato kniha zklamala. Děj nezáživný a rozvleklý, zápletka docela šla, ale konec to totálně pohřbil.
Jediné, co mohu hodnotit pozitivně, je vykreslení myšlenek postav. Obyčejní lidé bez zázračného a neomylného vcítění se do ostatních.

Arkagas
12.03.2020 1 z 5

Nedávno všude propagovaný román, který má být provokativní a nenechá Vás chladnými. Výsledek? Neskutečně plochá, nic nedávající kniha na způsob 50 odstínů šedi, kde autoři vsadili na to, že kniha nepotřebuje příběh, pokud je v ní dostatek sexu.
Kniha je předvídatelná, vycpaná hromadou zbytečností jen aby se něco dělo.
Sexuální scény jsou možná lehce provokativní, ale rozhodně se nejedná o nic, co tu ještě nebylo.
Původně jsem knihu koupila jako dárek, ale po přečtení jsem si to rozmyslela ????

Hodnocení: 4,5/10

KikaSpi
04.03.2020 1 z 5

Toto je kniha po dlhých rokoch, ktorá ostane u mňa v knižnici nedočítaná. Podľa obsahu a hodnotenia som čakala niečo viac. Ale keďže ani po sto stranách to vo mne nevyvoláva žiadne pocity a nečíta sa mi to dobre, tak to s touto knihou vzdávam.

Roscata
19.02.2020 5 z 5

Podle anotace jsem očekávala tak trošku červenou knihovnu, ale už po několika stránkách mi bylo jasné že to tak není. Jasně, příběh se točí okolo sexu ale zárověň taky naráží na témata jako jsou mezilidské vztahy, honba za kariérou, láska a přetvářka. Není to prostě klasická erotická literatura pro ženy plná detailního popisu sexu.
Další co jsem na knize ocenila, byl konec. Žádný happy end v podobě "žili spolu štastně až do smrti" se nekonal a mě přišlo, že to k příběhu krásně pasovalo. Jediný s čím jsem trochu zápasila, byla naivita Lucase, i když i on měl své světlé chvilky.
Hodnocení knihy na DK nění nijak valné a mě hlava nebere jak je to možné, protože mě to vážně zaujalo a bavilo.

kachnat
09.02.2020 2 z 5

Trochu romantiky, trochu zklamání, trochu sexu.... Trochu lásky, trochu nenávisti…. V textu hodně chyb. Občas zmatené. Jako odpočinková a nenáročná četba vhodné. Nečekejte nic náročného a hlubokého.

Knihomolka97
19.01.2020 2 z 5

To fakt nebylo dobré. Hodnocení tomu sice napovídalo, ale přesto jsem to chtěla zkusit. Nápad to nebyl špatný.
Podle anotace jsem čekala ale něco jiného. Dostala se mi vleklá nuda s postavami, které mi absolutně neseděly. Už tady pár lidí psalo a je to pravda... ani v průběhu čtení ani po dočtení ve mě kniha nedokázala vyvolat žádné emoce. I když vlastně jo, naštvala jsem se na sebe. :D
Ale abych nebyla jen negativní, tak přece jen některé části nebyly špatné a dokonce jsem se i párkrát zasmála. Škoda, že to prostě nebylo zpracováno líp.

Opinka
30.11.2019 2 z 5

Kniha, která ani nenadchne ani neurazí. Většinou ve mě kniha po dočtení zanechá nějaké pocity, ale tady po do čtení zůstalo... NIC.

kikies
27.11.2019 3 z 5

Příjemné, ale slabší - nápad fajn, ale celé je to jakési slabé, málo propracované. Nedočkáte se ani pořádného sexu, ani pořádného vztahu, i to lpění na kariéře je takové jakési polovičaté... Určitě jsem očekávala víc, ale na odreagování dobré. Zkrátka nenadchne, ale ani neurazí. Ale rozhodně bych to k ničemu nepřirovnávala - a už vůbec ne k Sexu ve městě.

margitka13
23.11.2019 2 z 5

Neviem tak úplne čo si mám o tejto knihe myslieť.
Celková myšlienka bola veľmi zaujímavá, nová ale príbeh nebol na môj vkus napísaný dostatočne pútavo.
Bohužiaľ som to musela trošku popreskakovať ale ako námet na film by sa ujal viac. Ak už teda nie je sfilmovaná. Budem to musieť vygoogliť.

kalimaskry
15.11.2019 3 z 5

Nečekala sem, že si z ní sednu na zadek. Kniha je jiná, protože ten vulgárnější hrdina je žena a né můž. Tak chtěla jsem ji odložit, ale zvládla jsem jí. Je to klidná kniha, bez emocí...

Hels
27.10.2019 1 z 5

Jak bych to jen... Nuda. Velká nuda. Anotace mě nalákala na romantickou a erotickou komedii, ale nebylo to tak.
Postavy i vztahy mezi nima mi nepřišli dostatečně vykreslené, měla jsem pocit, že toho o nich autoři napsali spoustu, ale vlasně jsem se nic nedozvěděla. Nedokázala jsem s nimi jako čtenář navázat vztah a i proto mě kniha nudila.
Další problém byl pro mě ten, že se v knize věnovalo spoustu prostoru kariéře Luca a Carmen. Víc prostoru než jejich vztahu. Přišlo mi jako by se autoři najednou snažili psát drama z prostředí redakce časopisu. Ale ani to nebylo dostatečně dramatické aby mě to zaujalo.
Na to kolik má kniha stránek vlastně vůbec nic neřekla a celou dobu jen nudně kloužete po povrchu.

*SPOILER*

Zde spoiler pro ty, kteří chtějí vědět konec, ale nechce se jim dočítat kniha (jako jsem byla já už někde v první třetině). Vynechám většinu věcí o jejich kariéře.
Carmen a Lucas spolu budou spát, většinou to bude naštvaný sex a budou se přes sloupek v časopisu hádat. Poté Lucase napadne, že by to měli pojmout jako návod na sex pro nesmělé muže jako je on. Carmen souhlasí po delší době. Přestanou spolu spát a stanou se přáteli. Nakonec se Lucas v redakci přizná že on je Slušňák a Jay po nich chce, aby pracovali jako ambasadoři (sama jsem nepochopila o co jde). Po jednom společném focení spolu začnou zase spát. Lucas se do Carmen zamiluje a ví, že ona miluje jeho. Lásku jí vyzná před kamerou, ale ona ho odpálkuje, protože se stěhuje do LA. Naštvaný Lucas na kameru řekne, že si Carmen většinu toho co psala do časopisu vymyslela. Carmen má zničenou kariéru, ale napíše o tom všem knihu. Lucas po čase zjistí že jeho šéf Jay je všivák (to co čtenář a Carmen ví od první chvíle). Odejde od novin a začne studovat žurnalistiku.
Po dvou letech se setkávají. Je to rozpačité, ale stále k sobě něco cítí. Carmen ho zve na večírek ke křtu knihy. On si s ní povídá, ale potom odchází, protože musí druhý den do školy. Dohodnou se, že až se Carmen vrátí z turné, tak se sejdou.

Jessie26
07.10.2019 4 z 5

Mně se kniha líbila, nebyla dravá a sexuální, ale byla ctiva a plynulá.. Takový odpočinek, kde ten závěr stejně chcete znát :)

maafa
04.10.2019 odpad!

Asi jsem čekala něco jiného, ale pardon, nedočetla jsem. Vůbec mě to nebavilo.

Piškotek_123
21.09.2019 2 z 5

Přiznám se, že jsem od knihy čekala mnohem víc ???? Hezká obálka, skvělý překlad, ale děj.... Jak to jen popsat.... Zajímavý nápad, ale příběh je místy zbytečně moc rozvleklý až nudný. První třetinu se téměř nic neděje, v druhé se děj rozjede, a v poslední postupně skomírá. A ten konec? ???? Pokud patříte mezi fanoušky Sexu ve městě, ke kterému je kniha přirovnávána, asi vás čeká stejné zklamání jako mě. Zkrátka nenadchne, ale ani neurazí.

Zuzaana
11.09.2019 2 z 5

Půlka knihy celkem zábavné čtení, dočíst pak už pro mne byl nadlidský výkon. Celkově zklamání.

Ivuska.09
09.09.2019 3 z 5

Rozhodně musím říct, že kniha je horší než jsem čekala (pokud také doufáte, že bude tak dobrá jako Prokurátor, tak doufáte marně). Ale zase není tak špatná, že by se vůbec nedala číst. Za mě průměrný příběh s docela originálním námětem, který by se možná dal zpracovat o něco lépe.

kuska
03.09.2019 3 z 5

Dle komentářů jsem měla opravdu strach si knihu přečíst, ale po přečtení musím říct, že to až tak hrozné nebylo. Je pravda, že s erotikou to nemělo vůbec nic společného a kdybyste v knize hledali složité dějové linky a zvraty taky to v ní nenajdete, ale na druhou stranu jsem chtěla vědět jak to skončí a ani jsem se do čtení nemusela nutit. Prostě jednoduché letní čtení. Jen z čeho jsem byla zklamaná byl konec asi jsem čekala ten klasický happyend.

Vendelie
24.08.2019 1 z 5

Na tuhle knihu jsem se těšila, ale velice mě zklamala, třičtvrtě knihy nuda, potom se četla krásně a ke konci zase nuda, škoda

marketa4469
17.08.2019 1 z 5

Teda za mě veliké zklamání, celkem jsem se na knihu těšila, ale opravdu jsem se musela donutit ji dočíst. Dočetla jsem hlavně abych věděla ten konec.. A tento komentář píšu asi po měsíci od přečtení knihy a přiznám se, že už si ji moc nevybavuji..

KnihomolkaKatka
31.07.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila, přišla mi čtivá; ale žádnou hloubku v ní nehledejte. Jedná se spíše o odpočinkovou četbu ideální k bazénu v horkých letních měsících. :)