Pan Ovocňák

Pan Ovocňák https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40953/bmid_pan-ovocnak-nS1-40953.jpg 4 15 3

Pan Ovocňák série

Věčně přežraný a udýchaný novinář Klárk Kent je již za svým profesním zenitem. Může jeho kariéru, ba celý život, změnit speciální pomeranč, který mu propůjčí nebývalé schopnosti?

Komiksy
Vydáno: , Aude Brunel

Monsieur Fruit Tome 1 , 1995

LuckyVagabond
01.03.2019 1 z 5

Tak jako vegan a ovocemil jsem ke komiksu přistoupil se zkresleným, pozitivním zaujetím.

Bohužel mě komiks vůbec nezaujal. Řekl jsem si, že se tím prokoušu alespoň do poloviny a pokud se to nějak nerozjede, tak se s tím dále trápit nebudu. Nedočetl jsem.

Kresba je podprůměrná (i já kreslím líp). Příběh taky o ničem. Kdyby to mělo alespoň nějaké ponaučení ve prospěch ovoce a jeho zdraví prospěšnosti. Tak budiž. Ale ani toho jsem se nemohl chytnout. Prostě nic.
Jeden z nejslabších komiksů, který jsem v poslední době četl.

Kapis
09.03.2018 4 z 5

Tak tenhle koment jsem napsal před 10,5 roky: Roztomilé, příjemné, no-mainstreamové počteníčko s ulítlou kresbou, od qerrého jsem fšak očekával více. Gadžopádně SPO je zatím nejsympatičtější superhero, co jsem měl možnost poznat. Dějová linie byla ale docela předvidatelná a i když celé je to super nápad, nejaké zajímavé zvraty se nekonaly. Tlustý naivní trouba zachránil lidstvo, dobro zvítězilo nad zlem a výpočítavostí, hlavní záporák vylil nakonec svou duši a všichni jsou spokojeni. Lehká, příjemná, oddechová četba, pohlazení po duši, nic zásadního, ale jsem rád, že to mám. Navíc, když už je to vyprodáno;-) a o 2. vydání silně pochybuji.

Makrela Liška
27.02.2018 5 z 5

Zápletka mě neurazila ani nenadchla, nicméně musím říct, že vše ostatní mi bohatě vynahradila de Crécyho kresba- bavila jsem se s každým jedním okénkem a stále jsem doufala, že příběh ještě neskončí, jen abych se mohla bavit ještě o chvilku déle.

Nicolas de Crécy
francouzská, 1966