Paleo strava pro české jedlíky

Paleo strava pro české jedlíky https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261164/bmid_paleo-strava-pro-ceske-jedliky-261164.jpg 2 7 5

Chcete jíst paleo, ale tak trochu po česku? Zkuste tedy tuto kuchařku známé autorky receptur pro alergiky! Jezte potraviny, pro které bylo naše tělo vyvinuto, tedy to, co jedli naši předkové, než poznali zemědělství! Snížíte si tím riziko civilizačních chorob, jako bonus také zhubnete a syrové maso opravdu jíst nemusíte. Autorka recepty připravila dle paleo zásad, ale tu a tam ubrala na přísnosti, aby vyšla vstříc českým zvyklostem. Díky její fantazii a kreativitě můžete v knize nalézt například moučníky a dezerty, ale klasickou mouku v nich nehledejte. Podle této knihy můžete připravovat kompletní jídelníček pro celou rodinu – snídaně, polévky, hlavní chody, svačiny, lehké večeře, dezerty.... celý text

attila1
22.11.2022 2 z 5

Tato knížka mě bohužel ničím nenadchla.

veronika9761
01.10.2022 2 z 5

Jeden nebo dva recepty jsem vyzkousela, zbytek nenadchl.

Varjohukka
03.11.2019 3 z 5

Autorka evidentně nepochopila paleo, ale kdyby to byla normální kuchařka, tak by se tam pár zajímavých receptů našlo.

ladyba
29.06.2019 1 z 5

Tato kniha mi nepřijde vůbec paleo, neinklinuje ani k benevolentnějšímu stravování primal, fittness možná s přimhouřenýma očima. Teorie paleo stravování je daleko lépe popsaná v amerických titulech zabývajících se touto dietou od Lorena Cordaina či Primal Blueprint Marka Sissona či Melissy a Dallase Hartwigových Whole30 (Jídlo na prvním místě). Pokud všechny tři stravovací režimy zapovídají obiloviny a psudoobiloviny, tak zapovídají i oves.

bigbabe
03.03.2019 2 z 5

Co se týká teorie, tak stručné a nudné. Co se týká receptů, ... ať žije ovesná kaše s čímkoli.