Pálenie mostov

Pálenie mostov https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182597/bmid_palenie-mostov-182597.jpg 3 4 3

V novele Pálenie mostov na neveľkej ploche autor dramaticky zaplieta osudy dvoch bratov. Antonovi, sršiacemu humorom a obrovskou chuťou do života, postaví osud do cesty zdanlivo neprekonateľnú prekážku, jeho mladší brat Ondrej doháňa, o čo život obral brata. Ožení sa s mladou novinárkou Magdou a stáva sa zaťom vplyvného zbohatlíka. Počas víkendu na drevenici v kysuckých horách však Magda záhadne zmizne. Doslova sa po nej zľahne zem a z banálneho príbehu jednej lásky sa stáva dráma. Proti zúfalému Ondrejovi sa postaví nielen polícia a podsvetie, ale aj nový, dovtedy nepoznaný nepriateľ.... celý text

Dada077
15.08.2019 3 z 5

dej nebol až tak zlý, ale koniec celkom dobabraný

TimeLord
30.08.2018 1 z 5

V škole sme si mali vybrať z pár slovenských autorov, a prečítať si od nich knihu. Vôbec som nevedel čo čítať, ale keďže túto knižku mal spolužiak, tak mi ju po prečítaní požičal. Vôbec ma to nebavilo, štýl písania mi vôbec nevyhovoval.

lusila
24.02.2014 3 z 5

Také pohodové čítanie. Autor v nej rieši vzťahy medzi bratmi, ich vzťah k ženám, trochu humoru a takmer kriminálnej zápletky, nakoniec sa všetko vysvetlí.

Ján Babarík
slovenská, 1970