Padesát odstínů kuřete

Rozpálená kuchařka, která láme žebříčky prodejnosti. „Cítím, jak se mě dotýkají něčí ruce a jemně mě zvedají z kachlíkové podlahy. Dlouhé a silné prsty mě pevně svírají a zkušeně mi zasouvají vypadlé drůbky zpět na místo. Panebože. Cítím, jak mě hluboko uvnitř něco svírá…“ Tak začíná dobrodružství mladé kuřecí slečny Koko, vydané na milost a nemilost dominantnímu, bohatému, svůdnému a nesmírně hladovému kuchaři, Lišáku Bladesovi. Jejich společná cesta od syrové nevinnosti po zlatavě křupavou extázi přinese do vaší kuchyně nejen skvělé chutě, ale i spoustu humoru. - EXTRA PANENSKÁ PRSÍČKA - NAŽHAVENÁ KUŘECÍ STEHÝNKA - KUŘE ROZPÁLENÉ DOBĚLA - KŘÍDLA SVÁZANÁ SLANINOU - A MNOHEM VÍC!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/308900/padesat-odstinu-kurete-8ok-308900.jpg 3.78
Humor, Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Fragment (ČR)

Fifty Shades of Chicken: A Parody in a Cookbook (2012)

Kniha Padesát odstínů kuřete

stepanka000

Pročteno za 2 hodiny. Rádoby vtipné promluvy mezi recepty nebudu radši ani komentovat, inspirace je zřejmá z názvu knihy. Podle některých receptů by se uvařit i dalo. Za to dávám o stupeň lepší hodnocení než odpad. PS: původně jsem knihu chtěla do loňské výzvy, ale měla málo komentářů, tak se hodila spíš letos.

ZlýJabko
01.08.2018

Still better love story than Twilight.
Or 50 shades.

vodovodnice
13.03.2018

Je to hrozně vtipná knížka, a ještě s recepty.
Už jen ten úvod. Kdy je kuře fascinované svým kuchařem :-)
Celé je to jako 50 odstínů šedi, už u čtení úvodu se válíte smíchy.

medlovice
03.10.2017

Byla jsem zvědavá ,naivní i troufalá .Zvědavá , protože mě zaujal obsah a nápad , naivní , protože jsem si myslela, že podle této knihy něco uvařím. Možná je dobrá jako vtipný dárek vlastně pro kohokoliv , čte se dobře i když po půlce už nudí , má krásné fotografie a grafickou úpravu ale běžné ingredience tu nejsou. A pokud má člověk jako já plný mražák masa a dochází mu nápady , tak tady prostě ne.

Barush64
09.02.2017

Velmi šťavnaté počteníčko :D.

Autor knihy

F. L. Fowler