P.S.

P.S. https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1885 608

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

JanaDBK
09.01.2016 4 z 5

Nádherná grafická podoba knihy. Ańa mohla být ve výpovědích otevřenější, tak moc nemaskovat. Myslím, že by jí za to čtenáři ocenili a kniha by dostala intenzivnější podobu, tolik by se neopakovala. I když chápu, že jde zřejmě o snahu chránit blízké před bulvárem. Souhlasím, že nejlépe se kniha čte vždy po kouskách, s krátkým časovým odstupem, člověk si téma víc vychutná.

Arianne
05.01.2016 5 z 5

Zacala jsem cist od zacatku... A pak jsem si rekla, ze to nema cenu a zacala cist na preskacku. Kazdy den si prectu dva tri zapisky, je to neskutecne mile, nekdy trochu smutne, ale vzdy psano s nadhledem a zivotnim optimismem. Prijemne pohodove poctenicko.

Hanin
04.01.2016 5 z 5

Skvělé..
Některé myšlenky mi vyloudily úsměv na tváři, některé vehnaly slzy do očí . Několik jsem si jich vypsala a některé dokonce poslala dál.
Jsem nadšená :-) i z ilustrací, opravdu povedená knížečka.

julythreemosen
03.01.2016 5 z 5

I přes opakování určitých motivů a témat, která jsou věčná (a taky proč asi) se mi tato kniha moc líbila. Ve všem byl znát kus života spisovatelčina, její zkušenosti, myšlenky, přání a sny. Představila sama sebe jako normální ženu s běžnými starostmi a s velkou chutí do života... A k tomu ty nádherné ilustrace... Tyto sestry zkrátka dostaly do vínku ten umělecký cit. A že je to krásný cit...
Takže. Zasloužených pět! :)
P.S.: Vůbec se nedivím, že po této knize se v českých knihkupectvích jen zaprášilo. :)

Ywonek
03.01.2016 5 z 5

Skvělá kniha především k zamyšlení. Rozhodně mne nezklamala

adevis
16.12.2015 4 z 5

Chvilemi mi prislo, ze tam Ana dost veci psala porad dokola, ale to je jen jediny hacek. Jinak je knizka skvela, ctiva, casto jsem v textu nachazela samu sebe a take jsem si dost casto vypisovala uryvky, ve kterych jsem videla neco vice. A to vse podtrhuji krasne ilustrace, ktere jsou bez chybicky. Investice do knizek vidim jako super vec, takze koupi vrele doporucuji! :) :)

evikt
06.12.2015 4 z 5

Prijemne ctiva knizka o zivote, prazdne stranky pro vlastni myslenky.. no a ty ilustrace - proste nadhera. Nejhezci kniha co mam v knihovne..

hastings
04.12.2015 4 z 5

Nedoporučuji číst na jeden zátah, v půli mě rušil pocit lehkého opakování se. Jinak je kniha velmi milá, voňavá a krásně domácká v tom nejlepším smyslu slova. Fejetony jsem nesledovala, takže milé překvapení.
Jo a ilustrace, tak ty se vážně povedly....

prvotina česká literatura ze života Magnesia Litera

Aňa Geislerová (p)