P.S.

P.S. https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1887 1887

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

pdoubkova
13.01.2016 4 z 5

kniha samotna je n-a-d-h-e-r-n-a, opravdu ojedinely kousek, ilustrace od Lely jsou uzasne!!!

bohuzel samotne zapisky me uplne nechytly, PSka na konci byla vzdycky nejlepsi, nejvystiznejsi, ale jinak zajimavych myslenek, vzpominek bylo poskrovnu

knizka je relativne kratka, je tam hodne obrazku a napisu na prazdne strance, da se precist za jedno odpoledne (u me za jednu dvouhodinovou cestu vlakem), je to takova jednohubka, mozna bude opravdu lepsi si knizku davkovat po jednom zapisku

zkratka Aňa je skvela herecka, ale spisovatelka z ni jen tak nebude

JanaDBK
09.01.2016 4 z 5

Nádherná grafická podoba knihy. Ańa mohla být ve výpovědích otevřenější, tak moc nemaskovat. Myslím, že by jí za to čtenáři ocenili a kniha by dostala intenzivnější podobu, tolik by se neopakovala. I když chápu, že jde zřejmě o snahu chránit blízké před bulvárem. Souhlasím, že nejlépe se kniha čte vždy po kouskách, s krátkým časovým odstupem, člověk si téma víc vychutná.

Arianne
05.01.2016 5 z 5

Zacala jsem cist od zacatku... A pak jsem si rekla, ze to nema cenu a zacala cist na preskacku. Kazdy den si prectu dva tri zapisky, je to neskutecne mile, nekdy trochu smutne, ale vzdy psano s nadhledem a zivotnim optimismem. Prijemne pohodove poctenicko.

Hanin
04.01.2016 5 z 5

Skvělé..
Některé myšlenky mi vyloudily úsměv na tváři, některé vehnaly slzy do očí . Několik jsem si jich vypsala a některé dokonce poslala dál.
Jsem nadšená :-) i z ilustrací, opravdu povedená knížečka.

julythreemosen
03.01.2016 5 z 5

I přes opakování určitých motivů a témat, která jsou věčná (a taky proč asi) se mi tato kniha moc líbila. Ve všem byl znát kus života spisovatelčina, její zkušenosti, myšlenky, přání a sny. Představila sama sebe jako normální ženu s běžnými starostmi a s velkou chutí do života... A k tomu ty nádherné ilustrace... Tyto sestry zkrátka dostaly do vínku ten umělecký cit. A že je to krásný cit...
Takže. Zasloužených pět! :)
P.S.: Vůbec se nedivím, že po této knize se v českých knihkupectvích jen zaprášilo. :)

Ywonek
03.01.2016 5 z 5

Skvělá kniha především k zamyšlení. Rozhodně mne nezklamala

adevis
16.12.2015 4 z 5

Chvilemi mi prislo, ze tam Ana dost veci psala porad dokola, ale to je jen jediny hacek. Jinak je knizka skvela, ctiva, casto jsem v textu nachazela samu sebe a take jsem si dost casto vypisovala uryvky, ve kterych jsem videla neco vice. A to vse podtrhuji krasne ilustrace, ktere jsou bez chybicky. Investice do knizek vidim jako super vec, takze koupi vrele doporucuji! :) :)

evikt
06.12.2015 4 z 5

Prijemne ctiva knizka o zivote, prazdne stranky pro vlastni myslenky.. no a ty ilustrace - proste nadhera. Nejhezci kniha co mam v knihovne..

hastings
04.12.2015 4 z 5

Nedoporučuji číst na jeden zátah, v půli mě rušil pocit lehkého opakování se. Jinak je kniha velmi milá, voňavá a krásně domácká v tom nejlepším smyslu slova. Fejetony jsem nesledovala, takže milé překvapení.
Jo a ilustrace, tak ty se vážně povedly....

prvotina česká literatura ze života Magnesia Litera

Aňa Geislerová (p)