P.S.

P.S.
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1891 1891

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

Imor
09.05.2016 4 z 5

Milá kniha, pěkně graficky zpracovaná. PSky na konci byly vždy nejlepší. Je dobře, že AG knihu napsala. Mám radost, že ji mám v knihovně - i takové kousky je dobré vlastnit :-)

janulka1310
08.05.2016 5 z 5

Krásná kniha o ničem a o všem...potěší oko i duši.

Terka15
07.05.2016 2 z 5

Prvních 100 stránek jsem hltala a bavili mě. Pak už to bylo furt to stejný omílání pár témat dokola. Jestli si chcete knihu aspoň trochu užít čtěte ji s přestávkami ne najednou.

koMaty
06.05.2016 5 z 5

Do té knížky jsem se prostě zamilovala..

Jana2424
06.05.2016 5 z 5

Tahle kniha mě chytla. Původně jsem od ní zase až tolik neočekávala. Do té doby, než jsem jí četla, jsem si jednou přečetla článek v Elle, který mi přišel takový nijaký. Knížka byla fajn. Jak psal někdo níže, jednalo se hodně o všeobecně opakující se úvahy, ale podle mého názoru byly vtipně, zajímavě a laskavě podány. V některých z nich jsem se našla. Z knížky je cítit, že jí psala žena, která už má nějaké zkušenosti a moc dobře ví, že nic není černobílé. Herečku jsem nikdy nijak moc nezbožňovala, ale touhle knihou si u mě udělala docela jedno velké plus.

Knížka se mi líbila i po vizuální stránce - hravé, ženské ilustrace naprosto korespondují s obsahem.

fis.rena
03.05.2016 2 z 5

Do časopisu jistě,nicméně knižně nic moc. Respektive pořád dokola opakující se všeobecně známé úvahy a čteme vlastně o všem a o ničem.
Hvězdy patří Lele za úžasné ilustrace,ze kterých jsem unešená. Nádherná potěcha pro oko.

Peace
27.04.2016 5 z 5

"Nemusím být dokonalá, nemusím všechno zvládnout, nemusejí mě mít všichni rádi a já je. Nemusím chtít... Můžu jen být a koukat, abych byla tím, kým jsem."

Od knihy jsem očekávala nenáročnou, odpočinkovou četbu a dostala jsem jako nečekaný přídavek mnohem víc. Kniha je vtipná, milá, hřejivá, ale taky vede k zamyšlení a bilancování vlastního života.
A navíc - takto krásně vizuálně zpracovanou knihu jsem ještě nečetla ;o)

Loucillé
27.04.2016 5 z 5

Skvělá fejetonová kniha, oddechovka "ze života", každý se v tom najde..svým způsobem. A je fajn, že ji můžete odložit a neuteče vám návaznost. ;-) Naprosto neokoukaný design knihy, krásné ilustrace. Za mě bezvadná kniha.

Iwets
22.04.2016 5 z 5

Tahle kniha mě opravdu chytla, krásně se četla. Lehký a úsměvný styl psaní a některé pasáže si prostě člověk musí přečíst víckrát. Neměla jsem velké očekávání, ale nakonec dávám pět hvězd, které si na prvotinu podle mě zaslouží.

pidalka777
21.04.2016 3 z 5

Ze začátku jsem se vůbec nemohla rozhodnout jestli se mi to líbí nebo ne. Jak jsem se postupně pročítala do nitra knížky tak se mi to začalo líbit. Některé povídky nebo úvahy (nevím jak to nazvat) byly pěkné a i vtipné. Byla to taková oddechová knížka, ale furt mám paní autorku radši, když je herečka než spisovatelka. :)

Radka89
20.04.2016 4 z 5

Aňu jsem nikdy nějak nemusela, ale tohle se jí opravdu povedlo! Vtipné, pohotové, na nic si nehraje! Ilustrace nádherná!

Tynule
18.04.2016 1 z 5

Knížka velice pěkná po stránce grafické, a proto jsem se těšila jak se do ní začtu a budu si užívat, že bude tak dobrá i po stránce obsahové, ale a to mě hodně mrzí nijak mě nenadchnula. Neříkám, že jsem se nepousmála, ano dokonce jsem se i zasmála, ale nic hlubšího to ve mě nezanechalo, a proto jsem musela knížku odložit, nemám ráda když něco čtu a jde mi to proti srsti. Věřím, že se k ní vrátím a dočtu jí, ale teď opravdu ne. Věřím, že jiní čtenáři jsou unešení a knihu přečetli jedním dechem, ale za mě osobně ne.

ddomikk
18.04.2016 5 z 5

Nádherná kniha u které jsem se nejen smála, ale i brečela. Můžu říct, že Aňu jsem milovala pro její osobitost už před touto knihou, ale po jejím přečtení této knihy v mých očích ještě stoupla. Kniha, kterou mohu ze srdce doporučit je krásná jenom svých vzhledem, ale také obsahem. Děkuji Aňo!

1alena1
14.04.2016 3 z 5

Očima hodnotím knihu jako jednu z nejkrásnějších, fejetony tak za 3.

petrucha86
13.04.2016 5 z 5

Čtivé, hravé, zábavné, barevné...zanechá ve vás takový milý hřejivý pocit a úsměv na rtech :)

Tea02
13.04.2016 5 z 5

Dočteno. A kromě toho, co už všichni přede mnou psali,že kniha je krásná a dobře se na ni dívá - je i hezky, hravě a uvěřitelně napsaná. A že se někdy opakuje a není vhodné ji číst na jeden zátah? Když nás v životě něco baví a máme z toho radost, taky o tom meleme pořád dokola :-)

tatjana1737
11.04.2016 4 z 5

Do knížky jsem šla hlavně kvůli Čtenářské výzvě. Můj vztah k Aně Geislerové jakožto osobě, osobnosti i herečce bych charakterizovala jako nevyhraněný, z části hlavně proto, že o ní vím kulové a viděla jsem s ní asi jen dva filmy. Zprvu mne "P.S." nebavilo, ale pak autorka naťukla témata, která jsou mi asi nyní blízká, takže nakonec jsem četla místy s úsměvem, místy s pohnutím a dojetím. Ještě jsem neměla dočteno a rozhodla jsem si knihu nakonec i koupit (měla jsem půjčeno od kamarádky), protože obecné úvahy o dětství, rodině, dětech, lásce, ... byly místy psané tak, jako kdybych nad nimi přemýšlela já sama. A tento dojem oceňuji i proto, že se mi do knížky moc nechtělo a hledala jsem si nejrůznější jiné tituly, abych ji nemusela otevřít (frfňala jsem třeba i nad tím, že anotace slibovaly diářový formát, a to je pro mne A6 a ne to, co knížka má). Oceňuji i grafickou stránku, možnost knížku zagumičkovat, vloženou záložku... A samostatnou kapitolou pro mne tvoří ilustrace Lely Geislerové, které jsou nádherné a dokázala bych na ně koukat dlouhé minuty a čerpat z nich to, čím na mne promlouvají, přestože v 99,9 % případů je na nich Aňa. Chci, aby takhle někdo namaloval mne a mého syna. Ne, chci se takhle naučit malovat, abych si podobné skvosty mohla tvořit kdykoli se mi zachce! :-)

asam
11.04.2016 3 z 5

Jsem na rozpacích. Já bych řekla nic moc. Jako fejetony pro časopis, co vychází občas, bych se snad i těšila o čem to dnes bude. Ale v knížce mi to připadlo pořád o jednom. Přitom udělena cena Magnesia litera - Kosmas cena čtenářů??
Co se mi líbilo a hodnotím třemi hvězdičkami, je grafické zpracování knihy.

Ali Ahmed
10.04.2016 3 z 5

Dobré fejetony, kterých by si nikdo ani nevšiml, kdyby je vydala žena mediálně neprovařená.

Ajrad1981
08.04.2016 3 z 5

Kniha je v podstatě taková, jakou jsem čekala. Takové občasné zamyšlení nad čímkoliv, blog by se tomu dalo říkat. Podobných úvah bych mohla napsat plný šuplík, akorát nemám známý jméno, tak by mi to nikdo nevydal ;-) :-D Co do hodnocení, tak je to takový průměr, nezaujme, ale ani neurazí.

prvotina česká literatura ze života Magnesia Litera

Aňa Geislerová (p)