Ovlivňování reality 7 - Fórum snů

Ovlivňování reality 7 - Fórum snů https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36168/bmid_ovlivnovani-reality-dil-vii-forum-s-PN2-36168.jpg 2 4 2

Jste v moci okolností. Svůj vlastní život neřídíte. Tak tomu bude neustále, dokud nepochopíte, jak lze realitu ovlivňovat.... Nový ruský autor představuje velmi účinnou techniku, jež umožňuje tvořit věci, které nám z běžného úhlu pohledu připadají neuskutečnitelné, zejména však dává moc ovlivňovat osud dle vlastního uvážení. Připravte se na to, že až dočtete, váš obvyklý pohled na svět se zhroutí.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná
Vydáno: , Eugenika

Трансерфинг реальности 7 - Форум сновидений (Transerfing real'nosti 7 - Forum snoviděnij) , 2006

vlkcz
13.10.2023 3 z 5

Tady forma hodně ublížila obsahu. Bez znalosti předchozích knih nutně nestravitelné, i s jejich znalostí jsem se textem probíral hodně klopotně. Zmatené, hlavní myšlenky ztracené ve spoustě slov.

honajz
23.07.2012 1 z 5

Uff. Platónovou formou dialogu podaný naprostý zmatek - myšlenka střídá myšlenku v nahodilém uskupení, a když to chvílemi začne dávat smysl, objeví se nový "promlouvající". Zhruba v půlce jsem zjistil, že sice tak nějak chabě tuším, co chce autor říci, ale že si vzájemně protřečí na jedné straně, a na druhé jen zaobaluje základní pravdy (např. víra tvá tě uzdravila) do hezkého a líbivého hávu, který tak rádi ti, kteří tuší něco za naším světem, ale Bůh tomu říkat nechtějí, navíc čekají nějakou jednodušší cestu bez závazků.

Kniha Ovlivňování reality 7 - Fórum snů je v