Osvobození do orgasmu – Za hranice rozkoše

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chcete-li od sexu víc, než pouhé fyzické uvolnění, doporučuji tuto příručku, ve které najdete nejenom informace, které vám ve škole neřekli, ale i mnoho praktických tipů. Jako lektorka v oblasti sexuality vnímám důležité poselství knih, jako je tato. Přináší nám„nové" pojetí sexuality jakožto čisté a přirozené součásti každého z nás. Po přečtení této knihy začnete prožívat v intimním životě hlubší a intenzivnější stavy naplnění a spokojenosti, které se pozitivně projeví i v celém vašem životě. Také začnete lépe rozpoznávat, co se děje v těle vašeho protějšku a společně poté dosahovat vrcholných stavů vzrušení. Spojením těla, srdce a vědomí se dostanete ve svém milostném životě do zcela nových dimenzí. Sofia ve své knize dokonale shrnula základní informace staré tisíce let a přeložila je do jazyka, kterému dnešní společnost rozumí. Sexuální životní síla tak může znovu začít přirozeně proudit a přinášet nám radost a hluboké naplnění. Jana Mašková Zimolová, CSB Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428703/big_osvobozeni-do-orgasmu-za-hranice-ro-Khw-428703.JPG 4.46
Žánr:
Pro ženy, Erotika, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , UZUME
Originální název:

Liberation into Orgasm: Through Pleasure Beyond Pleasure, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Osvobození do orgasmu – Za hranice rozkoše

Gweny
25.04.2022

Tahle kniha je jedno velké WOW pro někoho, kdo je nepolíben tantrou, erosem i ostatními myšlenkami a sex jsou pro něho jen pouhá 2%, která zná z médií. Jana Mašková Zimolová shrnula popis knihy z mého pohledu naprosto brilantně.
V tomhle tématu jsem opravdu jen ten 2% znalec a svět, který se mi díky Sofii nyní otevřel, je najednou plný barev, zvuků, chutí, které jsem dříve neznala. Jakobych ještě před pár dny žila v černobílém světě, který ze dne na den dostal nový rozměr.
Děkuji jak Sofii za tuto knihu, tak i ženám, které jí přeložily do češtiny a všem, kdo chtějí sex posunout na vyšší úroveň ji mile ráda a bez uzardění doporučím - ať už se jedná o muže nebo o ženy. Protože tahle kniha může zprvu působit tak, že je zaměřená jen na ženy, ale je to jen iluze. Sofie se věnuje jak ženám, tak i mužům a o to víc se té knihy cením.