Osvoboďte se s feng shui

Osvoboďte se s feng shui https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260202/bmid_osvobodte-se-s-feng-shui-260202.jpg 4 13 6

Praktická příručka, jak jednoduše upravit svůj prostor tak, aby nás podporoval - naše sny se začnou plnit, vztahy se zlepšují, dosahujeme svých cílů. Krok za krokem provází kniha čtenáře bytem/domem a ukazuje na konkrétních příkladech, jak osvobodit svůj život od nežádoucích vlivů a maximálně zkvalitnit svůj další život.

Kachčenka
29.10.2019 5 z 5

Jednoduché kroky pro začátečníky, které zvládne každý.

Kattulli
14.03.2019 5 z 5

Hledala jsem nějakou knihu o Feng shui a pořídila si tuhle. Kniha je docela stručná a prakticky založená. Působí motivačně nakopne vás k úklidu. Naleznete v ní mnoho tipů a rad ohledně vhodného uspořádání prostoru a energetické očisty domova. Je super, pokud se chcete dozvědět rychle a jednoduše něco k tématu a rovnou to převést do praxe. K podrobnějšímu studiu Feng shui to však nestačí.

New-radus
11.11.2018 3 z 5

Výborná publikace mé lektorky Feng shui. Vhodná pro úplné začátečníky. Seznámíte se s nejzákladnějšími principy, ale hlavně dopřejete bytu i sobě pořádnou očistu. Je to i taková ochutnávka samotného kurzu.

rezacka
11.07.2018 5 z 5

Zajímavá kniha....hezky, česky....jak uklízet svůj prostor a proč. Jak rozhýbat energii kolem sebe, vyčistit prostor a zbavit se minulosti, která brání v příchodu nového.

maximka
06.12.2017 4 z 5

mně se moc zamlouvá, je to současná mladá česká autorka a pojímá to více moderně, tak jaký je současný život. Určitě zajímavá kniha.

milan3547
10.04.2016 4 z 5

Pro ty co tohle téma zajímá, je tato kniha jedna z nejlepších do začátku :-)

2015  80%Osvoboďte se s feng shui
2020  100%Osvoboďte se s Feng Shui II
2019  0%Sám sobě Mistrem

Kniha Osvoboďte se s feng shui je v