Osudová chyba

Osudová chyba https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/7909/osudova-chyba-7909.jpg 4 40 5

Osudová chyba - Birken Gary Matthew Allison je vyhledávaný a všeobecně uznávaný chirurg. Jeho kariéra strmě stoupá, a tak se na něj obrátí i úspěšná manažerka Linda Michaelsonová. Od dětství se potýká s onemocněním krevních destiček a operace pro ni představuje jedinou naději. Krátce po odstranění sleziny se však objeví nečekané komplikace a pacientka málem zemře. A právě tehdy se začne hroutit i Allisonův dokonalý svět... O Lindu nyní pečuje Allisonova kolegyně Katie, bystrá lékařka na prahu kariéry. Netrvá dlouho a nabude dojmu, že pooperační problémy nejsou dílem náhody a že kdosi chtěl pacientku poslat na smrt. Od této úvahy už není daleko k dalším znepokojivým otázkám: Proč se doktor Allison chová poslední dobou tak podivně? Poškodil mladou ženu úmyslně? Jaký by k tomu měl důvod? A jaký člověk se vlastně skrývá za maskou slovutného lékaře?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Domino

Error In Judgement , 2004

alabra
28.12.2021 2 z 5

Příliš mnoho věcí se řeší na tak krátkou knihu, vše je čtenáři předkládáno jako malému dítěti, polopatě, nedává čtenáři možnost popřemýšlet, příliš prvoplánové, knihu bych znovu nečetla, pro mě není.

čef
01.11.2018 5 z 5

Děj ubíhá předpokládaným tempem, bez příliš vzrušujících momentů se dobírající očekávaného konce. Přesto je příběh opravdu čtivý, bez faulů na čtenáře a hlavně vcelku uvěřitelný. Všechny postavy dělají chyby, ale tak to přece v reálném světě vždycky je. Není to tedy žádná bomba, ale slušný lékařský román určitě.

jarin58
14.06.2018 4 z 5

Thriller se čte skvěle,člověk se od něho neotrhne.Jednu hvězdičku jsem odebral za příliš mnoho neuvěřitelných náhod.Jinak ale doporučuji.

harena
25.11.2017 4 z 5

Dobrý, napínavý thriller z lékařského prostředí. Mám je ráda a už jsem dlouho žádný nečetla a nebyla jsem zklamána. Oblíbený a velice šikovný chirurg má ve skříni schovaného pořádného kostlivce a náhle po letech zjistí, že nic není zapomenuto. Příběh napínavý a akční od první stránky, pěkně rozpracováno a závěr jak má být. Přečteno za jeden den, k odpočinku doporučuji.

reccal
10.02.2014 4 z 5

Strhující thriller z lékařského prostředí, přečteno jedním dechem. Brilantní sonda do duše spořádaného slovutného lékaře, který udělal před dvaceti lety jednu jedinou, osudovou chybu.

lékařské prostředí

Gary Birken