Bikiny

Bikiny https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129079/bikiny-129079.jpg 4 140 30

Reportér Ben Hawkins míří na Havaj, kde beze stopy zmizela půvabná supermodelka. Jeho profesionální instinkt mu napovídá, že půjde o velkou kauzu. Vyšetřování postupuje snadněji, než doufal – a jeho kontaktuje přímo únosce, sériový vrah! Má Ben přistoupit na zločincovu hru a upsat duši ďáblu?

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Bikini , 2009

zoew
22.04.2015 5 z 5

Děsivé a sugestivní - chvílemi jsem měla pocit, že se to fakt stalo.

Sekanina
05.07.2014 5 z 5

teeeda, to bylo bezva čtení, vražda hned za začátku knihy a já neměl tušení o čem bude ten zbytek, ale bylo to super...

rtesarova88
09.12.2013 5 z 5

Skvělý, napinavy thriller. Cte se jednim dechem.

Bača
31.10.2013

James Patterson opět dokázal, že je mistrem svého oboru. Knihu jsem dal ze jediné odpoledne a večer =) Neskutečný spád od začátku do konce! Knihu doporučuji opravdu všem, vyjma tedy osob se slabou povahou, či žaludkem. Scény v knize jsou popisovány skvěle, ale ne všichni to musí snést... Každopádně, 5*!!!

mfe
23.09.2013 4 z 5

Opět zdařilá detektivka z tzv. drsné školy

pamica
21.07.2012 5 z 5

Moc napínavé-knihy Jamese Pattersona ani jiné být neumí jak jsem zjistil... a já opět můžu jen doporučit! 5hvězd za mě osobně.

putpuda
07.07.2012 5 z 5

Zrovna jsem ji dočetla a za jeden den.....nemohla jsem se odtrhnout.....dětičky a manžel pryč...takže lážo plážo a nikdo mě neotravoval :D, doporučuji :)

čef
01.04.2012 5 z 5

Napínavá četba, dobrá práce. Lepší konec bych si nemohl představit.

vladka2104
30.11.2011 5 z 5

Tuto knihu jsem doslova zhltla, perfektně napsána, žádná omáčka kolem, děj má spád. Jenom konec mě trochu zklamal.

Vendelína
12.09.2011 4 z 5

Dokonale napsaná kniha. Nenechá vás ani na moment vydechnout. Mnoho lidí, kterým jsem jí doporučila, byli zprvu přesvědčeni, že se to všechno stalo. Nedoporučuji citilivým osobám.

Autoři knihy

James Patterson