Operace mé dcery

Operace mé dcery https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12395/bmid_operace-me-dcery-zFj-12395.jpg 4 151 151

Psychologická novela se soustřeďuje na otázky vzájemné lidské odpovědnosti a mezilidských vztahů. Inženýr Roček se po těžké autohavárii dozvídá, že není vhodným dárcem části své míchy pro svoji šestnáctiletou zraněnou dceru, neboť není jejím pokrevním otcem.

MonisPop
26.05.2013 4 z 5

Moc hezké. Kniha se mi možná zalíbila hlavně, protože pan Rudolf skvěle popisuje všechny postavy.

kika 13
27.01.2013 3 z 5

Román jsem přečetla jedním dechem.

kika 13
25.01.2013 3 z 5

Film je také zajímavý,ale knižní podoba se mi líbila více.

maximka
10.11.2012 2 z 5

zajímavý námět, přijít až po autonehodě dcery na to, že to není vlastní dcera, je prostě strašné. zpracování už kapku horší, ne moc čtivé. škoda že jsem nikdy neviděla stejnojmenný film.

skulenka
29.07.2012 3 z 5

Kniha trochu vybočující z klasických dívčích románů Stanislava Rudolfa. Zajímavý příběh i konečné rozuzlení, klasika ze života. Může se to stát i vám...

maryzka
12.05.2012

Pokud si pamatuji tak na škole to byl povinný film. Po shlédnutí filmu na hodině českého jazyka, kdy jsme měli rozbor filmu jsme se shodli na názoru ,, Otec neznámý,matka jistá. Takže jak vidím podle anotace je to stejný děj jako ve filmu. Harapes, Šulcová a mladičká herečka Klara Polertová- Trojanová byli jedinečný.

Dandulka
11.03.2012 5 z 5

Skvělá knížka o otci, který se po havárii dozví, co neměl! I film je moc pěkný, doporučuji.