Ono samo se to...: Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy!

Ono samo se to...: Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy! https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389252/bmid_ono-samo-se-to-prastene-historky-u--edH-389252.jpg 3 49 25

Vážně nejsem žádný střevo. Jsem prostě jen skutečný magnet na maléry. Vlastně jsem většinou jen nezúčastněný pozorovatel jaksi ve středu dění. Ale nemůžu za to. Vážně. Ono samo se to… Většinou. No uznejte, můžu snad za to, že mi samovolně vybuchují dýně, medvědi mi lezou do stanu, lepí se na mě zvířátka všeho druhu a různého počtu nohou? Se speciálním talentem na mužské jsem se narodila. Romantiku zvládám s neodolatelným kouzlem nešikovného klauna v obrovských botách a na poli milostných vztahů nejen úspěšně válčím, ale i prohrávám. Vesmír si ze mě stále utahuje. Je to komik! Takže dokud mě fakt něco nesežere nebo se nestane něco horšího, hodlám to brát s humorem. Pojďte se pobavit na cizí účet. Můj.... celý text

takana
31.12.2023 3 z 5

Smíchy jsem neslzela ale historky byli dobré, taková odpočinková četba.

Janadvorackova
01.11.2023 5 z 5

Vtipné krátké historky ze života. Bavily mě.

SaraSun
25.10.2023 1 z 5

NUDA!!

uzivatel1190
15.05.2023 1 z 5

Tak tato knížka kdyby nevznikla, tak by se vůbec nic nestalo. Odložila jsem po pár stránkách, tento humor mě opravdu neoslovil.

Allla9
19.01.2023 3 z 5

Myslela jsem, že se pobavím a zasměju. Ale tento styl humoru mě neoslovil.

PFP
12.01.2023 5 z 5

Zasmála jsem se, od srdce a po celou dobu. Pak jsem tuhle knížku a i její pokračování "naježila" tetičce a úspěch byl zaručen.

pohoda58
10.11.2022 1 z 5

Po dlouhé době, co se mi kniha opravdu nelíbila.

Nuttelka
05.11.2022 3 z 5

(Audiokniha)
Tak jsem si chtěla dát něco nenáročného, co mě pobaví a zasměju se... ALE... Vanda Hybnerová to neumí podat tak, aby mě to opravdu bavilo, bohužel. Historky jsou některé opravdu úsměvné, některé mi přijdou už moc i trapné a hlavně, aby "hrdinka" měla tolik směšných historek na krku, no nevím nevím :-)

soupik2012
09.10.2022 3 z 5

V této knize jsou skutečně historky většinou praštěné a dokonce jsem u některých z nich slzela. Ale tím důvodem bylo, že jsem u poslechu krájela kvanta cibule na guláš. Nejvíc mě z celé knihy pobavila hned ta první příhoda, která mě zároveň k této knize přivedla. Protože jí znám již z rozhlasového vysílání. Ale jinak jsou to historky spíš průměrné. Některé vyvolávají víc údivu než smíchu. Udiv nad tím, co lze v životě všechno zažít. U některých si myslím, že se jedná o autorčinu fabulaci. Ale třeba ne, to ví jenom autorka. Audiokniha je povedená a načetla jí paní Vanda Hybnerová.

Jája92
16.11.2021 3 z 5

Trochu zavádějící anotace, neboť slzet smíchy nebudete nejspíš ani u jednoho příběhu. Na druhou stranu určitě párkrát nevěřícně zakroutite hlavou, kolik smůly měla autorka této knihy, líčené s nadhledem a humorem sobě vlastním.

Mindy
28.02.2021 3 z 5

Praštěné historky to jsou, ale smíchy jsem u toho nebrečela, spíš jsem si je přečetla s opravdovým zájmem. Jestli toto všechno autorka zažila, tak klobouk dolů. Zajímavé jsou zážitky z cest po Austrálii a Aljašce, ty ostatní příhody jí až tak závidět nelze, oceňuji autorčin nadhled.

Alena_S
02.02.2021 4 z 5

Kniha se špatně hodnotí. Napsaná je dobře, ale pro škodolibé lidi. Na čtení potřebujete chuť na trochu (hodně!) cizího neštěstí. (Viz kapitola o svatbě, že jo.)
Sice jsem smějící se bestie, ale aktérka, na kterou se vrší smůla, prší hadi a od blízkých dostává sodu, mě spíš rozlítostní. Světlými okamžiky jsou zážitky z cest.
Zkusím ale i pokračování. První díl mi zní jako "Musíš ty svoje historky sepsat do knížky!", od druhého čekám i nějaký dobrý konec.

martinkaLLL
31.12.2020 3 z 5

Ale jo, je to docela vtipné, ale občas i trapné.

Jajiinka
10.12.2020 4 z 5

Hodnocení 4⭐/5⭐

Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy! Kniha humorných povídek o životě samotné spisovatelky.

Jak sama autorka říká, je magnet na maléry. Muže snad za to, že ji samovolně vybuchují dýně, medvědi ji lezou do stanu, lepí se na ní zvířátka všeho druhu a různého počtu nohou? Mimo to má i speciální talent na mužské a romantiku zvládá s neodolatelným kouzlem nešikovného klauna v obrovských botách.

Opravdu úžasná kniha na odpočinek a zlepšení nálady. Spisovatelka vypraví své příběhy velmi barvitě a lidsky. Náhled do jejího života a trablů, s kterými se kolikrát potýkáme my sami je zajímavý. Povídky nejsou nijak dlouhé, a proto se kniha čte dobře a velice rychle. Autorčin styl psaní mam ráda, jak už jsem již zmiňovala u knihy „Pořád se to.. „ . Musím přiznat, že kniha „Pořád se to…“ se mi líbila o chlup více, ale i tak tuto knihu hodnotím velice kladně. Příběh doprovází pro pobavení i vtipné ilustrace, které se ke knize naprosto hodí.

U knihy jsem se opravdu bavila a spisovatelce děkuji za pobavení. ????

Dáša0507
18.10.2020 2 z 5

Oddechovka, nad příběhy jsem se pousmála,ale za břicho nepopadala.

hanavka
05.10.2020 2 z 5

Kniha od března, co nejezdím do práce, ležela na poličce, tak jsem si říkala, že je načase ji dočíst. Byla to otázka pár desítek minut, asi dvakrát jsem se pousmála, toť vše. Nenadchne, neurazí, na čtení jednoduchá až primitivní kvůli opakujícím se tématům. Nejzajímavější mi přišla cestovatelská okénka z Austrálie a Aljašky. Znovu bych po ní nesáhla

MamaKnihomolka
15.08.2020 2 z 5

Výhra přímo od autorky s věnováním, za co ještě jednou děkuji.
Bohužel kniha na mě už obálkou moc nezapůsobila a za břicho jsem se tedy taky nepopadala. I když jestli se vážně tohle autorce dělo tak ji upřímně lituji. Bavily mě její zážitky z Austrálie a Aljašky. Nedělalo mě problém nedočíst historku a některé mi vtipné nepřišly vůbec.

Drahuš
04.01.2020 3 z 5

Celkem vtipná jednohubka, neurazí, nenadchne....

Arsi
18.11.2019 2 z 5

Celkem vtipně popsané různé příběhy. Odpočinková četba tak akorát na cestu busem.

Eliza20
15.10.2019 4 z 5

Velmi příjemné, odlehčené čtení, na cesty v tramvaji jako dělané.

humor pro ženy česká literatura

2014  77%Čarodějka
2014  84%Černý jezdec
2015  85%Pramen moci
2016  78%Podsvětí - Artefakt
2019  85%Proroctví

Kniha Ono samo se to...: Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy! je v