Ono samo se to... Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy!

Ono samo se to... Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy! https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375272/bmid_ono-samo-se-to-hJn-375272.jpg 3 49 25

Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy! Vážně nejsem žádný střevo. Jsem prostě jen skutečný magnet na maléry. Vlastně jsem většinou jen nezúčastněný pozorovatel jaksi ve středu dění. Ale nemůžu za to. Vážně. Ono samo se to… Většinou. No uznejte, můžu snad za to, že mi samovolně vybuchují dýně, medvědi mi lezou do stanu, lepí se na mě zvířátka všeho druhu a různého počtu nohou? Se speciálním talentem na mužské jsem se narodila. Romantiku zvládám s neodolatelným kouzlem nešikovného klauna v obrovských botách a na poli milostných vztahů nejen úspěšně válčím, ale i prohrávám. Vesmír si ze mě stále utahuje. Je to komik! Takže dokud mě fakt něco nesežere nebo se nestane něco horšího, hodlám to brát s humorem. Pojďte se pobavit na cizí účet. Můj.... celý text

ThePeace135
12.03.2019 3 z 5

Potřebovala jsem na chvíli oddych od thrillerů a detektivek a sáhla po něčem naprosto oddychovém a místy úsměvném. Žádný majstršyk to není, ale svůj účel to splnilo dokonale. Praštěné a humorné povídky na jedno odpoledne :)

mariva
28.06.2018 4 z 5

Podobné knížky využívám hlavně na cestách MHD, proto jsem ji četla déle, než by odpovídalo velikosti knihy. Pobavila mě, často jsem se pořádně zasmála nad příhodami, které se snad ani nedají vymyslet a proto jsou asi skutečné. Na to, že se hrdinka pravděpodobně narodila "se zlatou lžičkou v puse", se dokáže s problémy vypořádat svérázným způsobem.

Barnie
18.05.2018 5 z 5

Skutečně jsem slzela smíchy. Knížku jsem dostala od manžela s tím, že si ji hned půjčil, aby ji dočetl, že je to "fakt sranda". Není to klasické dívčí čtení, ale opravdu hodně vtipné. Pěkně se to čte a těžko odkládá. Autorka si ze sebe umí udělat legraci, často věci líčí tak suše, až z toho brečíte smíchy. Vřele doporučuji i za manžela a dceru.

KarlaLánská
17.05.2018 5 z 5

Přečteno na jeden zátah. Moc jsem se pobavila a určitě to není čtení jen pro ženy.

VílaElvíra
15.04.2018 odpad!

Doufala jsem, že na knihu, které bych dala takové hodnocení, nikdy nenarazím. Bohužel, stalo se. Těšila jsem se na vtipnou oddechovku a po prvních stránkách přišla studená sprcha. Psát v holých větách není dobré - nedá se to číst. A když měla přijít pointa, vyšla z toho trapnost. Chtěla jsem knize dát šanci, ale bohužel jsem ji po pár prvních kapitolách zavřela, odložila a rozhodně se k ní nevrátím. Jsem zvědavá na další názory a komentáře, které přibudou a zajímá mě, jaké názory budou převažovat.

humor pro ženy česká literatura

2014  77%Čarodějka
2014  84%Černý jezdec
2015  85%Pramen moci
2016  78%Podsvětí - Artefakt
2019  85%Proroctví

Kniha Ono samo se to... Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy! je v