On

On https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445657/bmid_on-R1E-445657.png 3 52 24

Za vším stojí on. Catherine oněměla. Stala se svědkem něčeho tak znepokojivého, že ztratila hlas – před svým manželem, dětmi i přáteli. Doktoři tvrdí, že odpověď se skrývá v minulosti. Catherine musí začít u něj. U Luciana. Své životní lásky, se kterou se seznámila na univerzitě. Lucian ji zatáhl do elitního kruhu bohatých a hýřících přátel; jedné noci se ale všechno zhroutilo a Catherine jej opustila, čímž navždy poznamenala jeho život. I po šestnácti letech ji myšlenky na něj neustále pronásledují, a když se s ním nečekaně opět shledá, jiskra znovu zažehne plamen lásky. Ale před tím, co se stalo tenkrát před lety, neutečou, a tak se jejich životy opět převrátí vzhůru nohama, tentokrát s katastrofálními následky.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Him , 2018

kvendulak
30.10.2020 1 z 5

Kdyby se kniha nehodila do Výzvy, tak ji odložím. Táhlý, nudný příběh. Nesympatické hlavní postavy.

ElikaBendova
22.10.2020 3 z 5

Kniha me hodne natahla, abych si ji precetla, ale nemohla jsem nrjak zkousnout to stridani 3 dejovych linek a jeste z pohledu jejiho a jeho. Ale zvladla jsem to. Precteno a musim si ze by sla vymyslet zajimavejsi zapletka nez toto. I po tom jsem se stale tesila az zjistim co se ji stalo, ze musela na psychyatrii a ztratila rec. Konec me prekvapil i zarmoutil zaroven. Myslim, ze kdyby misto stitku thriler dali psychologicky roman tak udelali lepe.

Ivet1990
22.10.2020 2 z 5

Na knihu jsem se hodně těšila, ale musím říct, že mě dost zklamala. Když pominu tři dějové linie co se střídají, tak mě kniha vůbec nebavila a nemohla jsem se začíst, takže jsem to po několika stránkách vzdala, protože jsem se do čtení musela hodně nutit. Určitě jsem od této knihy čekala něco jiného. Kdo ví, třeba se časem ke knize vrátím, ale spíš asi ne. Možná jen neumím ocenit tento styl psaní a typ knih

Kočička911
11.10.2020 3 z 5

Velice čtivá kniha, ale většina postav mi byla vlastně docela nesympatická..
A za mě je to spíš takovej babskej román a ne psychologický thriller, jak je uvedeno na obálce.