Omyl

Omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520393/bmid_omyl-vjD-520393.jpg 4 8 3

Ellie nikdy neměla v lásce moc štěstí. Její jediný vážný vztah se rozpadl před čtyřmi lety a ona od té doby nepotkala nikoho, s kým by chtěla zažít víc než pouze jednu noc. Svého budoucího partnera se pokouší najít i na seznamce. Přitom stačí jeden malý omyl…

Cteme_s_Terkou
07.03.2024 3 z 5

Vítám vás u dnešní recenze, tentokrát se podíváme na knihu Omyl od @maggievknize, které tímto moc děkuji za poskytnutí knihy k recenzi.
I tato druhá kniha vyšla pod nakladatelstvím E-knihy jedou od Martina Koláčka.

Tato kniha byla taková jednohubka, kterou jsem měla přečtenou za chvíli.
Opět nevím, jestli je to příběhem, nebo už jsem přečetla tolik knih, ale přiznám se, že už od CCA páté kapitoly jsem věděla, jak to dopadne a ani jistý „zvrat“ mě neohromil natolik, abych změnila názor – respektive svoji predikci ohledně konečného výsledku.
Nicméně příběh mě bavil a nenudila jsem se. Pro mne osobně to bylo příjemné počteníčko, protože jsem od této knihy neměla žádná přehnaná očekávání, která by se nevyplnila.
Přestože jsou zatím autorčiny příběhy snadno předvídatelné, její knihy dle mého nepatří ani zdaleka k těm nejhorším a nějakou další bych si od ní klidně přečetla jako takovou oddechovku.

Doporučila bych tuto knihu?
Ano.
A komu?
Rozhodně těm, kterým nevadí snadno předvídatelný konec knihy, těm, kteří si u knihy chtějí odpočinout a zároveň ji nechtějí číst moc dlouho a těm, kteří mají rádi romantiku a české autory.

Renike
23.10.2023 3 z 5

Příběh takový tuctový, ale parkrát mě i rozesmál. Knížka na jeden večer.

petulkapeta
15.09.2023 4 z 5

Pěkný příběh o tom,že není vše jak se zda a že omyl,je někdy to nejlepší co nas může potkat.
Kdyby to bylo delší, tak by mi to vůbec nevadilo...

láska romantika

2021  71%Vánoční setkání