Omerta

Omerta https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391876/bmid_omerta-q9G-391876.jpg 4 371 43

Mydli
04.12.2017 5 z 5

Atorre možná nedosahuje geniality Dona Corleoneho z legendárního Kmotra, přesto je kniha velice čtivá a rozhodně jsem nebyl zklamán. To ostatně u Puza ani snad nejde.

rodak
05.10.2017 4 z 5

Takže jasně vede Kmotr pak Poslední kmotr pak Omerta a Sicilian to podle mne uzavírá.Nádherné čtení jen škoda že jich Puzo s touto tematikou nenapsal více...

lapagerie
31.08.2017 2 z 5

Příběh není marný, ale rozhodně mě nevtáhl jako Kmotr. Sem tam jsem se musela přemlouvat, abych vůbec četla dál.

Katranis
03.07.2017 5 z 5

Přímo mafiánská kniha ;-)

sackettboy
07.03.2017 5 z 5

Ďalšie podarené dielko Maria Puza. Najzaujímavejšie mi príde vykreslenie postáv u ktorých dokonca príbehy neviete či sú vlastne tí dobrá alebo zlí.

lump23
07.09.2016 3 z 5

Knížka je zajimavě napsana a docela byla fajn.I kdyż jsem asi čekal od Puza víc.

Salwator
17.04.2016 5 z 5

Za mě skoro stejně kvalitní jako Kmotr. Záměrně říkám skoro. Děj byl sympatický a mafiánské prostředí zavedené k dokonalosti! Kvalitní dílo!

R0RI
07.04.2016 4 z 5

Po prečítaní knihy z mojej strany spokojnosť,zaujímavý dej do ktorého som sa vedela vžiť aj preto som knihu mala prečítanú veľmi rýchlo.

kika_
13.01.2016 4 z 5

Dobře se četlo, příběh zajímavý, vše ok.. Ale prostě není to Kmotr.. :)

robert5314
28.11.2015 4 z 5

Patřil k mým oblíbeným knihám.

Abbi
19.06.2015 5 z 5

Zase jedna ze skvělých knih Pana spisovatele.

Ladys
18.03.2015 1 z 5

Zkusil. Nezačetl. Nedočetl. A asi zkoušet znovu nebudu. I když. Never say never

Atelis
08.01.2015 4 z 5

Je to naprostá klasika. Možná jsem od ní čekal ale až příliš. Dávám před ní Posledního kmotra, takže u mě na třetím místě u Puza...

dasi
01.10.2014 5 z 5

Výborná kniha, dobře se čte, má spád, poutavý děj a konec je perfektní. Po Kmotrovi moje nejoblíbenější kniha od Puza.

Lefty86
07.03.2014 3 z 5

Slabší bráška Kmotra, ale pořád dobrá kniha. Puzo o mafii uměl psát poutavě a dokázal upoutat zajímavými zvraty.

puplik
15.09.2013 5 z 5

Výborná kniha :) mafie mě prostě fascinuje

Kačudovič
04.07.2013 5 z 5

Nerad bych porovnával s Kmotrem, ale mé obavy, že po jeho přečtení se už v žádné knize Mario ani v nejmenším nepřiblíží k jeho úrovni se ukázaly být zcela liché. A pokud někdo tento spis považuje za "nejslabší" ze všech autorových děl, tak o to víc se těším, až si přečtu něco dalšího.

Hedwik
21.06.2013 4 z 5

Omertu jsem cetl dvakrat a mam urcite v planu precist si dalsi dilo tohoto spisovatele, porad nemam dost :) Knihy od Puza se ctou skoro sami, sice bych mel mensi vyhrady, ale to je spise muj problem neb Puzo si sam nastavil latku Kmotrem a i kdyz se mozna nesnazi jej predcit, clovek ma potrebu knihy (podvedome) stale porovnavat.

Dera
01.02.2013 3 z 5

Mario Puzo pořád sází na jednu kartu, na jedno téma. Vím že to umí. Ale nemohu se zbavit pocitu ohranosti jeho díla a taky toho, že mu dochází dech. Podle mě nejde psát pořád dokola na "jedno brdo" se skvělými výsledky.

Ver8nika
24.07.2012 5 z 5

Od této knížky jsem čekala víc, ze začátku byla dost čtivá, ale závěr mě naprosto zklamal. Asi jsem zhýčkaná z kmotra, kde je vše propracované a promyšlené daleko lépe. Každopádně kniha stojí za přečtení, zvlášť pokud máte rádi styl psaní Maria Puza.