Okrasné dřeviny

Okrasné dřeviny https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89080/okrasne-dreviny-89080.jpg 4 2 3

Stromy, keře a živé ploty Dřeviny slovem i obrazem. Výběr deseti nejlepších dřevin do živých plotů, předzahrádek a do venkovských zahrádek, vřesovišť i na stinná stanoviště.

Literatura naučná Zahrada
Vydáno: , Rebo

Ziergehölze

magnolia
12.10.2023 3 z 5

Očekávala jsem více druhů keřů a více informací o tom, kdy co řezat, ale jinak celkem užitečná knížka, na to jak je slabá.

ddkk
23.10.2020 4 z 5

Další z praktických příruček, do kterých často nahlédnu. Už kdysi mě inspirovala k nákupu několika překrásných keřů kolkvicie líbezné, které každým rokem budí velký obdiv sousedů...A nejen to, v knize je řada užitečných rad hlavně pro zahradníky-laiky, stejné, jako jsem já.

Doporučuji.

danit
20.03.2018

Stromy, keře a živé ploty. Rostliny. Péče. Řez. Sestřihování. Seznam keřů s opadavými listy, stálezelené listnaté dřeviny, (vždy uvedeno české jméno, vědecké jméno, květy (barva, doba květu), výška, podzimní zbarvení a strana v knize), pěnišníky (rododendrony), růže, jehličnaté keře, jehličnaté stromy, stínomilné dřeviny, půdokryvné rostliny, voňavé rostliny... kdy řezat (přehled) ...