Oko za oko

Oko za oko https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41810/bmid_oko-za-oko-VZA-41810.jpg 4 145 41

Newyorská policistka Lauren žije spokojeným životem, dokud nespatří svého muže Paula vcházet do hotelu s půvabnou blondýnou. Rozhodne se mu nevěru oplatit a nechá se svést pohledným kolegou, který jí už dlouho nadbíhal. Měla to být jen taková vykalkulovaná odveta, žádné city, ale Laurenina noc chladné vášně se promění v tu nejhorší noční můru.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

The Quickie , 2007

čef
11.04.2017 5 z 5

Ve svém žánru nekomplikovaného thrilleru je tato kniha jistě a naprosto dokonalá. Přečte se za chvíli, napětí je na každé stránce a tak je nestačíte ani otáčet. Přesto není bez originálního nápadu, zápletka je dobře vymyšlená a s jistou výhradou i uvěřitelná. Určitě patří mezi lepší polovinu autorova portfolia.

starrky
20.03.2017 5 z 5

Dobrá, čtivá kniha. Nijak extra zvláštní příběh, ale autora mám ráda a knížka se dobře četla.

neproniknu
13.01.2017 3 z 5

Opravdu nenáročný příběh, s rádoby vtipnými hláškami hlavní hrdinky. Po přečtení, pocit, nuda.

knihomolka525
03.07.2016 5 z 5

nenáročný příběh.Kniha do kabelky na cestu někam a zpět.Zajímavý děj s dobrou zápletkou.

Moniks
01.07.2016 5 z 5

Super musím říct ...že se rychle četla ....a určitě budu pokračovat....

Kuliš42
02.03.2016 5 z 5

Thrillery a detektivky od JP čtu cca 1,5 roku a nezklamala mě ještě žádná.Autor je opravdu skvělý vypravěč a umí neskonale dobře vtáhnout do děje,upoutat,šokovat.U mnohých jeho knih se mi moc líbí,že vlastně jistým způsobem už na začátku odhalí vraha,násilníka,a přitom to nic neubírá na dramatičnosti,napětí,zajímavosti.Podle mého přesvědčení je autor jedinečný a jeho styl nemá obdoby.A jeho krátké kapitoly a střídání osob ve vyprávění udržuje čtenáře v neustálé zvědavosti,napětí.Nudu jsem nezažila nikdy a ty závěry jsou fakt většinou bomba,šok! Román Oko za oko je jeden z nejlepších a jako mnozí čtenáři tady i já se přikláním k názoru,že absolutním topem je série Alex Cross,kterou mám přečtenou celou,která vyšla v češtině.Alexe prostě miluju,jako by byl skutečný,je boží! Jinak celkově se od všech románů špatně odchází,člověk má pocit,že to musí celé dočíst a je to jako droga!Momentálně jsem na tom osobně tak,že se mi nechce pouštět do jiných autorů,JP prostě přitahuje jako magnet.

Ewik
29.05.2015 5 z 5

Nejsem moc čtenář detektivek, ale u této knihy mi to nedalo a musela jsem to dočíst do konce. Každá kapitola byla napínavá, nebyly zde žádné zbytečné "okecávačky" a neustále mě to nutilo číst dál. Jediné, co mě občas rušilo, byly chyby a překlepy.

Moc se mi líbilo také psychologické vykreslení všech zúčastněných postav, které působily velmi věrohodně a reálně. Příběh se rozplétal postupně, gradoval a nic nebylo tak nevinné, jak se zdálo. Závěr překvapil, těším se na další dílo a doporučuji.

elleyne
08.02.2015 4 z 5

U téhle knihy mi to prostě nedalo a musela jsem jí dočíst, dokud jsem nešla spát. každá kapitola mě nutila pokračovat, abych věděla, jak to dopadne. Bylo to hodně napínavé.

Soptinka
02.10.2014 5 z 5

Tato kniha mi byla doporučena a musím říci, že mne opravdu nadchla a já ji tak četla skoro jedním dechem. Vůbec bych na začátku knihy neřekla, že děj dopadne tak jak dopadl. Určitě si přečtu i další knihu od tohoto autora.

Kodetka
15.06.2014 5 z 5

Kniha je od začátku do konce jedním velkým překvapením. Spisovatel děj odkrývá postupně, takže se čtenář opravdu nenudí a knihu přečte během chvilky.

Jack Bauer
04.12.2013 3 z 5

Kniha mě připadla že je určená spíše pro ženský, příběh zajimavý, ale příliš jednoduchý, za pár dní si na ni ani nevzpomenu. Kdybych ji nečetl, nic by mi neušlo, ikdyž je to velmi hezky napsané. Oddechovka, kterou přečtete za chvíli. Příliš krátké kapitoly. Patterson má mnohem lepší knihy.

Janoska
06.10.2013 5 z 5

Kniha se velice dobře četla, moc napínavá od začátku do konce, nemohla jsem se odtrhnout, vřele doporučuji a určitě si přečtu i jiné knihy od tohoto autora.

Neri
05.02.2013 5 z 5

Výborná kniha. Prvních pár stránek jsem si říkala, zda nečtu náhodou jinou knihu než Pattersona, ale vzápětí už jsem jen hltala stránku za stránkou a od knihy se nemohla odtrhnout, napínavé, čtivé, s překvapivým rozuzlením. Myslím, že především ženám tato kniha udělá velkou radost.

fiseel
19.10.2012 5 z 5

máme všechny jeho knihy doma, já jsem četla většinu a musím říct, že oko za oko je podle mě nejlepší, konec jsem absolutně nečekala!

K.accka
04.08.2012 4 z 5

tahle knížka se mi velice dobře četla, byla velice napínavá a má neočekávaný sled děje..doporučuji!

ivankaax
27.07.2012 4 z 5

Výborná detektivka s překvapivým koncem.

mysterygirl
11.06.2012 5 z 5

souhlasím s vámi, napínavé..měla jsem přečteno za 3 hodiny.

vladka2104
23.02.2012 5 z 5

Přečteno za večer. Moje druhá kniha od Pattersona a opět nezklamala, žádná hluchá místa, pořád se něco děje...

simecka
21.10.2011 5 z 5

Super kniha doporucuji....

Izu
27.08.2011 5 z 5

Perfektní kniha kde nic není tak jak vypadá.......

Autoři knihy

James Patterson