Ohrožení

Ohrožení https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354374/bmid_ohrozeni-JTN-354374.jpg 4 14 5

Trosečníci v čase série

< 3. díl

Jonáš a jeho sestra Katka se vydávají na další dobrodružný výlet v čase. Tentokrát odlétají do minulosti s Andreou, která pochází z doby, kdy byla Amerika objevována mořeplavci a přistěhovalci z Evropy tam zakládali nové kolonie. Jejich cestu však naruší nečekaná nehoda a děti se ocitnou jinde, než měly v plánu. Je to náhoda nebo záměr neznámého nepřítele? Stojí za vším tajemný cestovatel v čase, který si nechává říkat Účko?... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Sabotaged , 2010

Predator3313
20.01.2023 1 z 5

Tak tohle bylo opravdu utrpení.
Jediný důvod, proč jsem vydržel až do konce byl zvědavost, jestli to aspoň nějak skončí ....neskončilo.
první 2/3 knihy byly prakticky úplně o ničem, děti uvažují, co mohou nebo nemohou dělat v minulosti.
Pak se konečně něco začalo dít a byla tam šance tuto sérii ukončit ne úplně tragicky.
Bohužel tato šance nebyla využita.
PS: Podle toho, že se ve 3 knihách vyřešila minulost jen 2 dětí ( z 36ti), autorka pravděpodobně plánovala asi nějakých 30-40 dalších knih? :D

Criosphinxx
31.01.2022 1 z 5

Největší zklamání celé této série! Člověk by čekal nějaké vysvětlení ohledně hlavní postavy, ovšem to se nedostaví a prostě je konec...

PanTydlitát
15.05.2021 4 z 5

(SPOILER) Tato kniha byla trochu na nižším levelu, než dvě předchozí. Postavy se mi zde najednou zprotivily (nevím, zda je to jen můj dojem) a čekala jsem spíš něco o Jonášově minulosti (či spíše budoucnosti?).

greenie05
19.10.2020 3 z 5

Tuhle knihu jsem četla už hrozně dávno, i když si tak nějak pamatuju, že mě zrovna moc nebavila. Teda jako ono to má tři díly a první díl byl docela super, ale potom to začínalo být čím dál tím víc nudnější. Ale docela mě mrzí, že nebudou další díly.

Wheezer
31.01.2018 5 z 5

Kniha byla stejně jako ostatní skvělá. Přečetla jsem ji během pár dní ale strašně mě mrzí že další díly už nebudou

přátelství dobrodružství

2016  82%Setkání