Poslání

Poslání https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346575/bmid_poslani-0Xs-346575.jpg 4 16 4

Trosečníci v čase série

Alex, Karlos, Jonáš a jeho sestra Katka se propadli v čase do středověké Anglie. Brzy se ukáže, že Karlos je ve skutečnosti král Eduard V. a Alex zas jeho mladší bratr Richard, vévoda z Yorku. Opojení z královského postavení ale trvá jen do okamžiku, kdy si uvědomí, že jsou v londýnském Toweru vězněni. Podaří se dětem opravit čas, který se následkem neoprávněných zásahů ziskuchtivých cestovatelů v čase řítí ke svému zániku? A jak vyřeší skutečnost, že podle známé historie byli Richard a Eduard, tedy Alex a Karlos, zavražděni?... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Sent , 2009

Predator3313
01.01.2023 3 z 5

Druhý díl mě už tak moc nebavil.
Rozhodně byl nápad zase zajímavý, prostředí 15. století, nutnost vrátit postavy do původního "postavení" atd.
ale výsledek nebyl podle mě tak dobrý, jak mohl být.

Criosphinxx
31.01.2022 2 z 5

Kniha nabízela zajímavé prostředí a zajímavou dobu, ovšem využití tohoto prostředí a doby bylo nulové. Měl jsem pocit, že postavy stojí na místě a vlastně tam celou dobu nic nedělají... Závěrečná bitva byla totéž, člověk by čekal "rubačku" ale spíše to bylo jak hra šachy, kdy člověk čeká dvě minuty na soupeřův tah.

PanTydlitát
15.05.2021 5 z 5

Opět moc hezky napsané dílo, pro milovníky historie mohu jedině doporučit.

greenie05
12.03.2020 4 z 5

Líbilo se mi to, doporučuji