Ohnivý ostrov

Tilly se naivně domnívá, že si ji Jasper vzal z lásky. Brzy pozná, že manžel je lhář a násilník. Při jedné z potyček vznikne požár a Jasper uhoří. Tilly se bojí obvinění z vraždy a raději prchá na vzdálený Ohnivý ostrov. Tam přijme místo chůvy u ředitele věznice, v níž si odpykávají trest nejtěžší zločinci. Jenže aby mohla začít nový život, musí se vyrovnat s minulostí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227606/ohnivy-ostrov-yQP-227606.jpg 4.152

Vydáno: , Alpress

Ember Island

Kniha Ohnivý ostrov

Lemurka
26.11.2020

Moc pěkný příběh. Víc se mi líbil ten z minulosti. Ze součastnosti tam byl jen velmi okrajově, což je škoda, mohlo to být více propojené. Závěr knihy se mi zdál příliš uspěchaný.

Noisette73
29.08.2020

Vzhledem k obálce slibující možná béčkový harlekýn, jsem si říkala, dobře lehké letní čtení, je jednou za čas potřeba.... Jak já se pletla, téma je zde těžké, depresivní a kniha je plná bolesti jak vyřčené, tak té pečlivě skrývané, za jednou ze zdí....

janasim
12.02.2020

Tato knížka je psaná velmi čtivým, svižným stylem. Je to oddechovka. Příběh Tilly je dobrodružný, napínavý, nemohla jsem se odtrhnout, příběh Niny však ale nestál za nic. Stále jsem čekala na to, jak autorka tyto dva příběhy propojí a nedočkala jsem se. Niny příběh mi tam prostě přišel zbytečný, nedomyšlený, nedořešený, uspěchaný. Kniha by si určitě v pohodě vystačila s dějovou linkou týkající se Tilly.

florentinas
25.11.2018

Knížku jsem četla na doporučení a rozhodne jsem nebyla zklamana. Líbilo se mi prolínání minulosti a přítomnosti a dvou příběhu.

malen
22.05.2018

Dobře se četla, takže dávám pět hvězdiček, i když patří mezi tzv. oddychovky.

EvikU.
23.09.2017

Moc pěkná kniha. Četla se sama. Taková milá oddychovka se šťastným koncem.

Danago
05.06.2017

Knížka mě velice mile překvapila. Je čtivá, není nijak moc sladká ani přehnaně romantická. Děj má celou dobu spád a nemá žádná hluchá místa. Opravdu moc pěkná knížka.

sabca
21.02.2016

Kniha se mi moc dobře četla. Příběh, který se odehrál před sto lety byl pro mě velmi zajímavý. Současnost je tam jenom okrajově. Místy byla kniha napínavá, že mě to stále nutilo se k ní vracet. Milovníkům exotiky, romantiky a napětí doporučuji.