Ohnivá

Ohnivá https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404451/bmid_ohniva-nT3-404451.jpg 4 10 3

Jeden z nich to musí vzdát. Ale který? Polly míří na západ. Adam tvrdí, že malým městečkem Belleville v Delaware taky jen projíždí. Oba ale zůstávají, lapeni v zajetí vášně a v nekonečné hře na kočku a myš. Hra se však místo pravidel řídí temným tajemstvím a zradou. Navzdory snahám zůstat nad věcí jsou Adam a Polly natolik pohlceni životem a lží toho druhého, že ani jeden netuší, jak z toho ven – a zda vůbec chtějí. Je jejich láska dost silná, aby ustála pravdu, nebo je nakonec zničí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Sunburn , 2018

Jani23
06.06.2022 3 z 5

Kniha mě nijak nenadchla. Hodně postav a zápletek, těžko se ve všem dá orientovat. Rychlý konec bez nápadu.

adela2230
19.02.2020 4 z 5

Kniha mě docela zaujala. Je hodně o tom se soustředit. Trochu mi vadilo množství postav a tím jsem se občas ztrácela v ději. Konec je takový relativně nijaký, mohl by být více propracovaný.

Jájinka
19.02.2019 3 z 5

Do půlky se to četlo celkem dobře, ale dál už jsem se musela hodně namáhat a přesvědčovat, abych to dočetla. Docela překombinované, konec nic moc.