Oheň v srdci

Oheň v srdci https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82688/ohen-v-srdci-82688.jpg 5 7 2

Kyriacos C. Markides, řecký sociolog žijící v USA, se pravidelně vracel na Kypr, aby se mohl blíže seznamovat se zvláštním světem místního léčitele a duchovního učitele zvaného Daskalos. Množství pozoruhodných příhod, setkání, vyprávění i vlastních zážitků vedlo k sepsání této knihy, která právem patří k tomu nejlepšímu, co existuje v rámci takzvané ezoterické literatury a v širším smyslu i v oblasti hledání smyslu života.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Eugenika

Fire in The Heart , 1990

gabriel375
16.03.2024 5 z 5

Táto kniha je u mňa bezpečne na polici najvyššej kategórie a vraciam s a k nej zhruba každú zimu okolo vianoc. K Daskalovi, teda Stylianovi Ateshlisovi mám špeciállny vzťah večného žiaka k majstrovi. Jeho humor, obrovský talent , nielen v liečiteľstve , v maľbe, hre na klavír ,vôbec jeho pozitívne neúnavné konanie naozaj ovplyvnilo celý Cyprus .. ide o akési pokračovanie Strovolovského mága, a tu máte možnosť zopár dychových cvičení, či postrehov popri strhujúcom rozprávaní aj začať aplikovať pre seba. Rovnako ako pocta slunci ,č Strovolovský mág sa číta na jednu šupu. Daskale, nech si kdekoľvek, ĎAKUJEM ti za pomoc.

luba2532
17.08.2021

Druhý díl pokračuje v líčení zajímavých metod léčení, jsem nadšenec tohoto druhu poznání a tak mně kniha moc bavila, některé pasáže jsem musela z důvodu pochopení číst opakovaně. Za mně super čtení.

1997  92%Strovoloský mág
2006  97%Oheň v srdci