Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200731/bmid_odvlecena-Wau-200731.jpg 4 123 43

Pravdivý příběh dívky, která byla nucena pracovat několik měsíců jako prostitutka v Itálii. Sophie pochází z Anglie a vyrůstala v problémové rodině. Jednoho dnes se seznámí s mladíkem z Albánie, který je zcela jiný než její despotický agresivní otec. Kas je pozorný, charismatický a zdvořilý a jejich přátelství záhy přeroste v něco víc. Sophie však netuší, že Kas s ní má vlastní plány.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry
Vydáno: , Ikar (ČR)

Trafficked: My Story of Surviving, Escaping, and Transcending Abduction Into Prostitution

justify
08.03.2015

Zatím jsem knihu nedočetla, ale autorka mi přijde naivní až slušně řečeno hloupá. Za své problémy si může sama. Odjet s chlapem, kterého zná jen povrchně - i když dlouhá léta do Itálie, potom si do poslední chvíle myslet, že on to s tou prostitucí nemyslí vážně a že ho přemluví, aby jí pustil domů a nakonec ještě si myslet, že i přes to všechno jí miluje když jí občas řekne pár slušných slov, tomu se nedá říkat jinak, než do nebe sahající hloupost.

Lilith1
18.11.2014 4 z 5

Moc poutavě napsaná kniha. Nikdy jsem nechápala proč tyhle holky prostě neutečou. Teď už chápu, jejich sebevědomí je sraženo na samé dno a ve spojení se strachem který mají nejen o sebe, ale i svou rodinu, jde o psychický teror, který je ještě jako vrchol spojený s fyzickým týráním. To jak Sophie popisuje po čase svou "práci" je až neuvěřitelné. Člověk si skutečně zvykne na vše a po čase bere věci tak jak jsou. Skutečně strhující příběh a o to víc, že není smyšlený.

andrejs
17.08.2014 5 z 5

Původně jsem tuhle knihu ani neměla v plánu číst a dlouho jsem se k ní odhodlávala. Depresivní příběhy plné násilí totiž zrovna nevyhledávám. Nakonec jsem ji ale přečetla během dvou dnů a poslední řádky dočítla ještě v půl páté ráno - až tak moc byla knížka čtivá a děj strhující. Čtivo to sice není zrovna příjemné, ale rozhodně poutavé. Odtrhnout se od toho mi skutečně dělalo obrovský problém :-)

ženy prostituce zneužívání podle skutečných událostí

Autorovy knížky

2014  82%Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci