Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200731/bmid_odvlecena-Wau-200731.jpg 4 123 43

Pravdivý příběh dívky, která byla nucena pracovat několik měsíců jako prostitutka v Itálii. Sophie pochází z Anglie a vyrůstala v problémové rodině. Jednoho dnes se seznámí s mladíkem z Albánie, který je zcela jiný než její despotický agresivní otec. Kas je pozorný, charismatický a zdvořilý a jejich přátelství záhy přeroste v něco víc. Sophie však netuší, že Kas s ní má vlastní plány.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry
Vydáno: , Ikar (ČR)

Trafficked: My Story of Surviving, Escaping, and Transcending Abduction Into Prostitution

Lenka4
20.12.2017 4 z 5

Velice nízké sebevědomí, naivita a možná i trochu hloupost Sophii dovedly až na samé dno. A přitom zbytečně, pořád měla možnost volat o pomoc. To se bála více milující matky než agresivního "přítele"? V každém případě doporučuji příběh k přečtení a hlavně k poučení.

LaCoccinelle
11.12.2017 4 z 5

Přečteno jedním dechem. Příběh ze života, který je opravdu děsivý. Kdo se neocitne v takové situaci, nikdy neví, co by udělal a neudělal. Strach o život je to nejhorší, co člověka může potkat... Nechť kniha slouží jako varování pro všechny dívky a ženy.

Urbana
25.10.2017 5 z 5

Smutný příběh o to horší, že dle skutečnosti, kniha se dobře čte, určitě doporučuji !

Kerberos
17.06.2017 4 z 5

Naivita mladé zamilované holky,bohužel pravdivé

Paja1709
21.04.2017 4 z 5

Myslim si ze tento pribeh by si meli přečíst vsechny mlade divky.Nedovedu a nechci si predstavit cim vsim si musela Sophie projit.Jak nakonci pise ona i jeji matka Neodsuzujme vsechny tyto divky ,nevime jaky pribeh se za tim schovava a ne kazda si vybrala tuto cestu dobrovolně.

Jirinamac
22.11.2016 4 z 5

Kolik takových dívek asi žije i u nás? Je lehké odsoudit, ale pomoci musí odborník. Nemyslím, že policista Robin udělal vše pro její bezpečí. Děvče určitě nebylo naivní, ale vystrašené. Udivuje mě kolik je chlapů, co vyhledávají tyto služby

lucip
13.11.2016 5 z 5

Šokující příběh...knihu přečtete jedním dechem

golfinka1
11.07.2016 5 z 5

pro mě šokující pravdivý příběh , vůbec si nemyslím že byla Sophie naivní , jen bojovala o svůj život , myslím že bych to vůbec nedokázala tak jak to dokázala Sophie , začátek mě moc nebavil ale třičtvrtě knihy jsem dočetla za jeden jediný den , i slzička několikrát ukápla. Sama mám dceru a trnu hrůzou jenom při pomyšlení že by ji někdy někdo mohl ublížit. Doporučuji přečíst všem ženám , dívkám a slečnám

Blanka78
11.07.2016 4 z 5

pěkný doporučuji

janina pako
07.07.2016 5 z 5

Knihu jsem precetla jednim dechem, moc se mi libila a doporucuji. Obdivuji divku, jak vse zvladla a dokazala bojovat jak s pritelem Kasem, ze ktereho mela hruzu, ze neco udela spatne a bude za to trestana, tak se poprala i se situaci na ulivi, kdy musela brat zakaznika za zakaznikem, aby vydelala dost penez. Dokazala se vratit zpet do normalniho zivota, i kdyz jeste se strachem.

1casper
13.05.2016 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Rozčilovala mě naivita autorky. Kas byl fakt na ránu pánví.

Brunnetka
08.04.2016

Příběh se čte jedním dechem. Dotyčnou na jednu stranu obdivuji-já bych se zabila, ale na druhou stranu...nevim,jak to napsat...je asi mírně naivní.... Toho chlapa bych s chutí praštila velkou pánví...(i když já bych ho praštila hned jak by usnul!)

škwor
21.02.2016 3 z 5

Četla jsem i lepší knihy, které byly zpracované podle pravdivé výpovědi. Není to kniha kterou bych si pamatovala jako nějakou hodně dobrou.

Kathyss
08.01.2016 5 z 5

Kniha opravdu zaujme a člověk jí přečte jedním dechem a pak se nad těmito skutečnostmi musí zamyslet. Ze začátku se zdá naivní, ale vymývání mozku od dlouholetého přítele pomoci pěstí a výhružek je asi opravdu reálné. Obdivuju, že i když těžce, dokázala začít znovu žít..

Aichah
03.01.2016 4 z 5

Drsné, čtivé. Jen jsem měla trochu pocit, že si za to svou naivitou mohla sama.

lenuskav
05.10.2015 4 z 5

drsnej příběh...ale ke konci sem měla sto chutí tu holku praštit...

dulenka
27.09.2015 4 z 5

Je dobře, že autorka svůj příběh sepsala, - doporučovala bych jako povinnou četbu pro školačky.

shabby
19.07.2015 5 z 5

Mě osobně se tato kniha velmi líbila a doporučila bych ji přečíst všem mladým slečnám. Myslím si, že spousta z nich si vůbec neuvědomuje, jak snadné je spadnout do "černé díry" jménem prostituce. Psychika je mocná čarodějka a dokáže divy. Spousta z vás zde píše o naivitě hlavni hrdinky. Nejsem si, ale úplně jistá, zda byste byly v dané situaci silnější? ! Autorka je pro mě opravdu hrdinka, má mé velké uznání. Díky této knize jsem měla možnost nahlédnout do protizákonného obchodu s lidmi.

eliska8761
14.04.2015

Kniha se četla hezky a rychle, ale celou dobu mě velmi rozčilovala naivita hlavní hrdinky.

maličkán
12.04.2015 5 z 5

Perfektní. přečteno jedním dechem.

ženy prostituce zneužívání podle skutečných událostí

Autorovy knížky

2014  82%Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci